Skocz do zawartości

Rodek i RE audio


Wojtek234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow.To moj pierwszy post na tym forum a i w ca nie jestem ekspertem wiec prosze o wyrozumialosc.Otoz pare dni temu spontanicznie kupilem wzmacniacz RN-1600 - RODEK

MOS-FET CLASS-D MONO VERSTÄRKER, MOS-FET wzmacniacz klasy-D MONO,

195Wrms x 1 @ 4 Ohm (<0.1% THD / 14.4V), 195Wrms x 1 przy 4 omach (<0,1% THD / 14,4 V)

205W x 1 @ 4 Ohm (<1.0% THD / 14.4V), 205W x 1 przy 4 omach (<1,0% THD / 14,4 V)

300Wrms x 1 @ 2 Ohm (<0.1% THD / 14.4V), 300Wrms x 1 @ 2 Om (<0,1% THD / 14,4 V)

350W x 1 @ 2 Ohm (<1.0% THD / 14.4V), 350W x 1 @ 2 Om (<1,0% THD / 14,4 V)

500W x 1 @ 1 Ohm (<1.0% THD / 14.4V)RN-1600 -, Klasa D MOSFET obwód wzmacniacza MOS-FET z zasilania, Wbudowana zmienna filtr dolnoprzepustowy: 30 - 250 Hz 12 dB / okt.., Wbudowana zmienna filtr subsoniczny: 12 dB / okt 10-50Hz. , zmienna czułość wejścia: 0,2 - 6V , Współczynnik tłumienia przy 4ohmy>200 Chcialbym nim zasilic suba re audio srx 12d2 w 1ohm

moc RMS: 300W

moc max.: 900W

impedancja: 2x2

Moje pytanie czy bedzie to dobrze chodzilo w 1ohm?, czy sub bedzie dobrze kontrolowany czy raczej rozgladnac sie raczej za czyms mniej wymagajacym mocowo i spiac z tym rodkiem w 2 lug 4 ohmy? auto to duze kombi,muzyka rozna od techno do pozji spiewanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie czy bedzie to dobrze chodzilo w 1ohm?, czy sub bedzie dobrze kontrolowany czy raczej rozgladnac sie raczej za czyms mniej wymagajacym mocowo i spiac z tym rodkiem w 2 lug 4 ohmy? auto to duze kombi,muzyka rozna od techno do pozji spiewanej

 

chodzić będzie ale to 500W@10hm to jest przy THD <1.0% i 14,4V, więc jak będzie te 400W@1ohm to wszystko.

Ogółem w stosunku do swojego brata RN1900N to bida ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli subik bedzie dobrze kontrolowany przy 1ohm?Wspolczynnik tlumienia przy 4ohm>200 przy 1ohm juz taki duzy chyba nie jest.Rodka juz tak jakbym mial subaa jeszcze nie wiec moze cos innego zagra lepiej z tym wzmakiem?np rockford P2D410 moc RMS 250 Wat

moc maksymalna 500 Wat

impedancja 2x4?ZALEZY MI NA precyzji i dobrej kontroli.Prosze o konkretne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza wszelakiego rodzaju wszystko po trochu ostatnio techno (infected mashroom i takie tam)w sumie to za bardzo jeszcze nie jestem zdecydowany co do suba szukam najlepszego rozwiazania to na grac po prostu ladnie i dobrze wspolgrac z reszta klockow alpine cda9835r,audison vr209,rainbow sax265.Wdaje mi sie ze rodek rn 1600 nie za bardzo pasuje do mojej trojcy co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...