Skocz do zawartości

Wszystko o p88rs II


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zostalem uzytkownikiem p88rs i mam pytanie jak powinien byc podlaczony kabel pomaranczowo/baialy ,poniewaz nie posiadam kostki iso i podlanczam kable osobno, musi byc on podlaczony ?? czy jak w eclipse 8445 po zapaleniu swiatel zalancza sie podswietlenie radia ?? czyli lacze go z niebieskim remote ??

 

w aucie powinieneś mieć też pomarańczowo/biały który podaje sygnał włączonych świateł. aktywuje to przyciemnienie wyświetlacza radia.

z remote niebieskim łączysz albo antenę (wzmacniacz/separator) albo remociak we wzmaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Ok a przy auto kalibracji jezeli mam ciete tw tylko w radiu na 4khz , pykanie i szumy nie zjezdzaja nizej nie zjaram tw ??

 

ciecie 4kHz to ciecie 4kHz, szumów pykania czegokolwiek. (chyba ze radio uwalone to moze byc inaczej ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam,dzisiaj dotarł do mnie p88rs II niestety bez instrukcji i kostki z wyściami rca.Radyjko zaraz wypróbowałem i wydaje się że wszystko sprawne, kabelki z kostką rca jutro mam mieć wysłane(dokupiłem na allegro) tylko problem z instrukcją.Jest tu może ktoś ze śląska co takową instrukcje po polsku oczywiście posiada,podjechał bym i pożyczył na dzień dwa by skserować i oddał bym z jakąś flaszką na przykład,ewentualnie można to poczta załatwić tylko dłużej potrwa.Proszę o pomoc bo nie dam rady bez polskiej instrukcji,angielską ściągnołem z sieci ale nie władam tym językiem.Kogoś chetnego do pomocy proszę o kontakt na gg 1165441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Odpisalem juz paru osobom, ale napisze tez oficjalnie, żeby nie było.

 

Po remoncie mieszkania nie moge znalezc mojej instrukcji. Przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd, ale obiecuję, że jak wpakuje sie w nowe meble i jak ja znajde to wysle wszystkim zainteresowanym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,radio p88rs II posiadam prawie półtora roku, gra nadal świetnie ale w tym tygodniu zdarzyły mi sie dwa identyczne przypadki zawieszenia się .Po prostu po dłuższej jeździe z dosyć głośnym słuchaniem radio gra nadal ale gaśnie wyświetlacz i podświetlanie przycisków ,nie reaguje na żadne przyciski i na pilota również.Dopiero odłączenie akumulatora na chwile pomaga i wszystko wraca do normy,ale na jak długo to wielka niewiadoma Wzmacniacz z radia mam wyłączony ale radio i tak sie troche grzeje,chociaż przegrzanie to raczej nie jest bo latem mi sie to nie zdarzyło,Może ktoś miał taki przypadek i może pomóc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz z radia mam wyłączony ale radio i tak sie troche grzeje,chociaż przegrzanie to raczej nie jest bo latem mi sie to nie zdarzyło,Może ktoś miał taki przypadek i może pomóc!

Jak wyłączyłeś wzmacniacz w jednostce , niestety wentylacja przestaje wówczas być aktywna niestety.....

Prócz czyszczenia styków zwróć uwagę czy winda na której znajduje się złącze nie jest lekko wygięta, przez co złącze oddaliło się od panelu. Sprawdzisz to tylko na otwartej windzie. Naciśnij długo przycisk wyjmowania płyty , po czym odłącz zasilania radia i dopiero wyciągnij panel. Jeśli nie odłączysz zasilania winda się po chwili zamknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

P88rs2 + zestaw dwudróżny pasywnie podzielony na przedzie + sub. Zarówno do pierwszego jak i drugiego mam osobny piecyk.

 

1) W trybie STD w opcjach suba mam wybór pomiędzy mono/stereo? Która opcja jest prawidłowa dla mojego setupu?

 

2) Nie wiem jak ustawić cięcia. Przełączam między opcjami i w sumie zbaraniałem, nie wiem jak jest lepiej? Ktoś podpowie jak się za to zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mało nam napiasałeś o swoim setupie :zalamany:

jakie wzmaki, jakie głośniki?

 

1) czy wybierzesz mono, czy stereo i tak zagra, wzmak w mostku i tak zsumuje sygnały L i P (ale nie każdy, niektóre wzmaki w mostku korzystają tylko z jednego kanału)

2) spróbuj na początek woofery 63/12 a suba na 50/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...