Skocz do zawartości

Wszystko o p88rs II


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę że troche mało masz tych cm , tym bardziej że sub gra u Ciebie tak jak u mnie z tego co pamiętam , w klape. A bioręc pod uwagę że na FR jest 68cm to na FL pewnie masz coś około 38cm. (FR+FL)/2-SubW 68+38=53-143=90cm różnicy między przodem o subem. Tak liczę bo w przypadku kiedy mamy ustawione np. FR 68cm FL 38cm SubW 53cm , to sub ma tak naprawde 0 korekcji względem przodu. Edytowane przez gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FL mam ustawiony na 0. Jeśli chodzi o sub to sprawdzę jutro jak gra przy innych ustawieniach, Adamu nic nie wspominał ze gra w bagażnik :)

Na razie jestem bardzo zadowolony, nawet zmieniam upodobania dotyczące muzyki. Płyty pop, dance ostatnio wyleciały z auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miał być temat o pionku p88rs II a wy tu luźne pogaduchy uprawiacie...

subem zajmiemy się na następnym spocie, ucho musi odpocząć, pozatym nie było tak aby przeszkadzał w graniu wiec jest w miarę ok.

Edytowane przez Adamu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzięki michalastrag. A propos tego filmu mam pytanie do użytkowników tego pionka. Czy ktoś go używał w połączeniu z "automatyczną" anteną? I czy nie miał problemu wyłączania się napięcia na kablu sterowania w trakcie wyciągania płyty? Bo nawet na tym filmiku widać, że włącza się demo w momencie wyciągnięcia płyty czyli jednostka się wyłącza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie właśnie dostałem P88RS i mam pytanie ma ktoś może PL instrukcje w PDF bo w zestawie nie było a bez nawet panela nie umiem zdjąć :zawstydzony:

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Skoro narazie napędzam system pasywnie na jednej parze kanałów przód podpięty pod MID a na 2 parze sub podpięty pod sub jak ma być przełacznik na NW czy STD bo nie wiem czy DSP ma być włączone czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bez nawet panela nie umiem zdjąć

Mam papierową i też nie potrafie zdjąć :zawstydzony:

Bosssu przyjedz na spot to przeczytasz raptem 120 stron ;)

 

Jest napisane tak:

1. Przytrzymaj eject, aby otworzyć panel czołowy.

2. Przesuń panel czołowy do siebie i wyjmij go :D:D

3. Wyjęty panel przechowuj w futerale :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Skoro narazie napędzam system pasywnie na jednej parze kanałów przód podpięty pod MID a na 2 parze sub podpięty pod sub jak ma być przełacznik na NW czy STD bo nie wiem czy DSP ma być włączone czy nie??

Przesuń na STD jeśli masz pasynie system odseparowy, przy NW miałbys aktywna zwrotnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesuń na STD jeśli masz pasynie system odseparowy

I przedni zestaw pasywny podepnij pod front , nie pamiętam czy mid to front czy rear , ale zwróć na to uwagę. Jeżeli masz pasywnie to STD i z fiszek odczytujesz front rear sub , a jeśli zrobisz aktywnie to NW i z fiszek odczytujesz High mid low

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opuścisz panel to na środku od spodu masz taki "przycisk", który trzeba lekko wcisnąć i zsunąć panel do siebie. Niestety ten przycisk jest bardzo delikatny i potrafi pękać, także w niektórych używkach może być klejony i wtedy trzeba tylko zsuwać do siebie z większą siłą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img819.imageshack.us/img819/5216/pict0250u.jpg

 

Mogli napisać cos o przycisku RELEASE, że jest z tyłu, zaraz po zakupie pamiętam zwróciłem uwagę na ten rysunek ale szukałem czegoś z przodu.

Szkoda ze w tekście nic na ten temat nie napisali.

 

 

Edit: przetestowałem super schodzi do tej pory wyrywałem go bo cięzko schodził;D

Gdyby napisali release button byloby łatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...