Skocz do zawartości

jaki wybrac piec mono


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat od długiego czasu zastanawiam się nad wyborem pieca mam kilka opcji ale im wiecej czytam i przegladam strony to mniej wiem moje typy to:

Sinus Live SLA 3000

Lanzar VIBE261

MDS TORQUE T5 mono

zastnawiałem sie jeszcze nad BOSCHMANN ZX3-T2D ale niewiem czy te moce nie sa troszke przesadzone.

ne chciał bym przekroczyc kwoty 1800zł. w tej chwili miało by to zasilac 2xBOSCHMANN VTK-S12 Kazdy 2 cewki 4 ohm 600rms jeden.

W nie dalekiej przyszłosci miał by zasilic dwa takie Re-Audio http://allegro.pl/re-audio-se-12d2-600w-rms-nowy-w-wa-od-ss-i1351661495.html kwestia impedancji subów dostosuje sie do pieca.Czekam na sugestje i propozycje dodam ze piec musi byc nowy :) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO zeczywiscie nie przygladałem sie ale nie waznie jak wyglada ale jaki stan techniczny, co z tego ze kupisz wszystko ładnie pieknie jak bedzie uwalony technicznie :] , chyba takie piece maja grac a nie wygladac, choc przed zakupem warto poprosc o fotki bebechow i sie jeszcze potargowac :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiekszosc firm w tych czasach nie wiesz co kupujesz albo i wiesz w 90% to chinczyki sam pracowałem w takiej firmie lecz nie moge zdradzic nazwy.Gdzie w kontenerach przypływał towar a my tylko nalepki z logiem firmy przyklejalismy.A ta firma jest jednym z czołowych firm na rynku w Polsce i nie tylko wiec jak ona robi takie numery to w dzisiejszych czasach nie jestem niczego pewien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiekszosc firm w tych czasach nie wiesz co kupujesz albo i wiesz w 90% to chinczyki sam pracowałem w takiej firmie lecz nie moge zdradzic nazwy.Gdzie w kontenerach przypływał towar a my tylko nalepki z logiem firmy przyklejalismy.A ta firma jest jednym z czołowych firm na rynku w Polsce i nie tylko wiec jak ona robi takie numery to w dzisiejszych czasach nie jestem niczego pewien.

 

Nie wiem czy dobrze doradzam, ale obydwa wzmacniacze to chłam, poszukaj sobie tematów na forum, a przekonasz

się ile jest fajniejszych wzmacniaczy na świecie i potrafiących zagrać lepiej niż blu blum blum.

Masz do wyboru wzmacniacze na naszym forum lub allegro.pl, tylko poszukaj/zapytaj kogoś o radę

jaki wzmacniacz wybrać. Daję Ci słowo, że każdy tu polecony zagra lepiej niż te dwa, które wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...