Skocz do zawartości

Axton C-602 proszę o opinie


dezoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wzięcia wzmacniacz Axton C-602 (4x50W + 150w) pięcio kanałowy.

Po zmostkowaniu ma zasilać rainbowy 265 slx i jakiś nieduży głośnik niskotonowy.

Będę wdzięczny za opinie na temat przydatności tego wzmaka.

Cena jeszcze nie ustalona ale pasowałby mi ten sprzęt bo jest z pewnego źródła i ma odpowiednie dla mnie parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry do zasilenia budrzetówki

 

Napewno bedzie lepszy od "wojskrafta" i innego badziewia

 

Jak zaczynasz dopiero zabawe z CA to na sam poczatek spokojnie wystarczy

 

I co tu wiecej powiedzieć posłuchasz i sam stwierdzisz czy wymieniac na cos lepszego albo ten Ci w zupełnosci wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZA duzo...Moim zdaniem 250zł to całkowity max... Axton w mostkach nie gra zupełnie, juz lepiej zasil sobie nim przód po kanałach i 2 niewielkie suby :)

Na poczatek lepsze to niz jakies stare mac audio czy magnaty ale sekcja basowa w tych piecach nie zachwyca moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, Rodek to nie ta liga...

Naprawde z autopsji znam c502, c202, c400x2, caa50 , naprawde nei upierał bym sie przy 5 ch na siłę bo za ten 5ch równie wątpilwej jakości nie warto dawać 350zł, szczególnie ze dodatkowo kolega chce wykorzystywać mostki a w Axtonie akurat wyjątkowo slychać "spadek jakości" na mostku, takie jest moje zdanie, nikogo do niczego nie zmuszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio alpine ida x301.

Głośniki rainbow 265 slx 2 x 100 W rms z przodu w panelach, no i będzie w przyszłości jakiś sub niewielki 100-150W rms - chciałbym "obrobić" tego suba tym samym wzmacniaczem tak że fajnie jak by był 3,4, lub 5 kanałowy.

 

mercedes 124

Edytowane przez dezoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że 400 zł bym za niego musiał dać.

 

to faktycznie się nie opłaca.

350 zł tak jak pisałem to jest ewidentny max. zazwyczaj chodziły do 300 zł ( 280-300 zł )

 

Rozejżyj sie za Helix-em HXA 400.

 

na jego zestawie może być słabo, góry nie zniesie i zrazi się do tej marki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak 680i ale r680a2 brzmienie ma dość ciekawe i spooory zapas mocy

Mam obecnie r680n na testach i jeżeli chodzi o zapas mocy i gre woofera to jest róznica kosmos w porównaniu do Axtona... Góra typowo amerykanska ale i tak niebo lepsza od axtona c502 przykładowo, mnie nie pasuje bo mam inne gusta ale naprawde jest niezła. Dla mnie to nawet nie liga a 2 wyzej...

Ale tak, to nie jest jakis hi-end i znam duzo lepsze konstrukcje, ale w swojej cenei to bardzo ciekawa propozycja jak na 6ch :) No o ile ktos tych 6ch potzrebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

280-300 zł vs minimum 500 zł - trafne porównanie ...

Wg mnie jak najbardziej trafne... Zdecydowanie obrazujace "półke"...

 

Z tym ze znów nie do konca rozumiem o co Ci dokładnie chodzi, bo mówimy tu o tym czy axton jest wart 350zł albo i wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jak najbardziej trafne... Zdecydowanie obrazujace "półke"...

 

no nie bardzo, zobacz ile jeden wzmak kosztował jak był nowy, to raz, po drugie o tym że jest to inna półka nawet świadczy cena.

Nie mniej jednak za te 600 zł można mieć coś innego lepszego od Rodek-a i piszę tu o walorach brzmieniowych, a nie mocowych, bo te drugie Rodek zawsze miał mocne :)

 

bo mówimy tu o tym czy axton jest wart 350zł albo i wiecej...

 

no to po co usilne przekonanie na Rodek-a ?

Fakt jak jest różnica 400 vs 500 zł - to brać Rodek-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kij 6 kanałówka, jak dobre 4 kanały załatwią sprawę

 

swego czasu w tej cenie można było trafić 3566 + dobre radio i załatwia sprawę wszystkiego na raz :)

Tak, potem kolega będzie jeździć jak co poniektórzy z 3 wzmakami w aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak za te 600 zł można mieć coś innego lepszego od Rodek-a i piszę tu o walorach brzmieniowych,

True :)

no to po co usilne przekonanie na Rodek-a ?

W zadnym wypadku, ale tak jak piszesz :

 

Fakt jak jest różnica 400 vs 500 zł - to brać Rodek-a.

I tez o to mi chodziło...

 

 

Tak, potem kolega będzie jeździć jak co poniektórzy z 3 wzmakami w aucie ;)

Heheh a co w tym złego he? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...