Skocz do zawartości

JAki mono do vegi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem sie zwrócić do was o pomoc. W tym momencie mam jl 500/1 gra ok(ale jest jakis problem w srodku wzmaka czasem sa skoki nepiec prosze tego nie rozwijac) zasila vege 124 , nie mialem za duzych doświadczen z monoblokami .Chciałbym jakis mono lub 2 kanalowy wzmak do tej vegi ma byc dynamiczny co byscie zaproponowali do 1500zl Edytowane przez lukas11111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS400M ma dwie wady :

1) Rozmiar -> jest duży jak na rozwijaną moc (trochę ponad 350 Wat RMS przy 4 Ohm i napięciu zasilania 13,5 - 13,8V ;

2) Ma dość niską sprawność przy obciążeniu 2 i 1 Ohm przez co jest wymagający co do instalacji zasilającej .

innych wad nie stwierdziłem i piszę to teraz gdy go nie sprzedaję więc .... raczej nie jest to reklama sprzedawanego przeze mnie wzmacniacza :zawstydzony: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xetec g-1200 monoblock

 

sam kiedyś chciałem go mieć u siebie, ale zrezygnowałem, bo jedna część tam padała nagminnie ( wada fabryczna przy projektowaniu wzmacniacza ) i zrezygnowałem właśnie po tym, jak się o tym dowiedziałem całkiem przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet wiem od kogo hehe

 

to wtedy się z Tobą dogadywałem na alle :) ? Jeśli tak to przepraszam, że nie przyjechałem po niego :(

 

odeslalem do soni i za 120zl go zrobili

wymienili cala plytke i stara odeslali

i gra juz 2 lata po 10h dziennie i nie ma wiecej problemow

takze nie warto sie tym przejmowac

 

nie mniej jednak wiesz że jest to wada fabryczna tych wzmaków :( a kupić go za 700 zł + robić za 120 zł + 50 przesyłka w dwie strony jest to średnio opłacalne, zważywszy że za niecałe 1300 zł można mieć VRx 1.500 :) Więc tą różnicę już da się przeboleć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie ze mna ale myslalem, ze to z toba gadalem o tym na pw

a co do ceny wzmaka to jak sam zauwazyles to jest ponad 400zl roznicy

a za tyle mozna kupic fajne, uzywane tweetery

cena 700zl za niego to wg mnie dobra cena

poza tym nie jest on czestym gosciem na alle

ale autor tematu ma 1,5kzl wiec szukal bym tez a6 i gienka dualmono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...