Skocz do zawartości

JVC KD-DV7301/ jak je rozpracować??


eks997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, jak w temacie stałem się posiadaczem JVC KD-DV7301.W internecie wyczytałem, że ma tyle bajerów, że ciężko zliczyć.. :chytry: min;

Moc wyjściowa: 50 W x 4 maks.

Wzmacniacz mocy MOS-FET

Gotowy dwspółpracy z adaptorem Bluetooth*

GIGA MP3 MULTI

Kompatybilny z DivX®/AAC/WAV/MP3/WMA (DVD/CD/USB)

Gotowy dpodłączenia odtwarzacza iPod**

Port USB

DAB Ready II***

Wyjście cyfrowe DTS/Dolby Digital/MPEG Audi

24-bitowy przetwornik audiDAC

7-zakresowy cyfrowy korektor iEQ

Terminal J-BUS

Terminale wejścia liniowegz możliwością regulacji

Terminale wyjścia linioweg(2 pary)

Terminale wyjść vide

Podwójne wyjście audi

Terminale wejść subwoofera z regulacją poziomu/ częstotliwości

Optyczne wyjście cyfrowe

Funkcja Dual Zone

Możliwość współpracy z fabrycznym sterowaniem audi

 

i cały problem polega na tym, że nie mogę wyszukać żadnych konkretnych ustawien :dobani: znalazlem tylko sterowanie suba, mozliwosc zmiany te hip hop, jazz, clasic itp. a chcialbym jakies od basu itp ten cyfrowy korektos ieQ(co to w ogóle :zdziwko: ?) poprostu cos co poprawi gre.. jesli ktos mial stycznosc z tym radiem albo wie gdzie szukac ustawien to prosze o porady dla laika :wstyd: wielkie dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwosc zmiany te hip hop, jazz, clasic itp. a chcialbym jakies od basu

 

poprostu cos co poprawi gre..

 

podbicia na 100% polepszą grę :rolleyes:

 

Zresztą koledzy napisali - no manual no fun, przeczytasz, to większość rzeczy Ci się rozjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czepiać się umiecie? :zdegustowany: wiem, ze instrukcja mi pomoże ale przeleciałem całe google i nic nie znalazłem, słaby jestem w te klocki :zawstydzony: nie chodzi mi o żadne podbicia tylko chce żeby jako tako to zagrało, czysto, równo.. teraz mam kompletny chaos :zakrecony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 sekund zajęło mi znalezienie tego : http://www.jvcmobile.co.uk/documents/products/KD-DV7301_2.pdf : Instrukcja obsługi JVC KD DV7301. Wstyd.

 

to już takie ściągałem to jak otwieram notatnik to mi takie coś wyskakuje :dontgetit:

 

y§»S^N–Ç—ŻŰµî4ĘšÓH Ŭ“ČŤhHćČŮľŔ¬ţŻ:Ř:·´onŮĚÁ÷čwřןŠĺŚ€nś ´ę»Ěź¬Ę'e—KĄO+“Sc˙îQŘw{Íw‘ď˛?€N”`ú}¸)ş%Ş=

蔶˝m{›ö}ß/ÁW9÷gÓÜß łŘŢs}ăîááűŃ!ňý§(@€ ¬t~¦

endstream

endobj

3553 0 obj

<</StemV 88/FontName/QCGXSA+Helvetica/FontStretch/Normal/FontFile3 3722 0 R/FontWeight 400/Flags 32/Descent -225/FontBBox[-166 -225 1000 931]/Ascent 931/FontFamily(Helvetica)/XHeight 523/CapHeight 718/Type/FontDescriptor/ItalicAngle 0>>

endobj

3722 0 obj

<</Subtype/Type1C/Length 3232/Filter/FlateDecode>>stream

H‰<U

PSW~Ź—w"†’řP›ÔEEEPYPDAa‹żŠU–˘ĄČŹ$©n—q[ŃŮé˘+VúÇşV[üĄ­vŞŐ­

Fš5¨Řh*°ç¦'ĚîvwŢĚy3÷žóÝsżóťsYFáĂ°,¸bá⵩ńS’L›­&KN–Á»(Q-KG)0‹ŮţËl~lţĹ ÇOŹqVĺu©YXPXZ”łé-‹~RÖd}Äś¨Č©^;{ČÎńÚ9áúřěŁIźZj¶ňĚúäü¬‚˘Â‚"Ĺ”¦×ÇoެB0ë‹LfS‘U^ýúłŢ ·˛My†˘\}ÁF}JN~Ą´Đ¤Ź_¬7ägO/(ŇçȱćbŁ9';ÇP”c2‡1+Ě጖aĆ)IĘ33SÁÄ2Ě<†™Ď0&c~Ç0K9&•aŇf

ìcc˛›L

ăĂpĚxf“ÄŁĚMv2ű9űŁOĎaźď|~âô\9wW¨RüMѬčćÇń1üűüYţ%YGÚHż0MX-…ýÂgľÓ}­ľw‡Í–;¬jŘSż ~ů~×ýpřÔ᫆ę©TâÄó˝lg×t‘¬/K7”ë6GöţëŚŐĽ/(ŃŰź°ŤPÁÁY¸'bETeĺP¤ăű˛ĘęŢUÂľßqĐě.“ îÜĹß$JýV˝fcśĐääč\x&b†ŕ

çz{Ďc‚Î!Ů‹‘Ťą‚!§02 ăäBN©ŻłŇňŰ )aá°“t§Š‹H

ëËüÉ7˘<ĺNA©Ż´Ó“6ŐgÝŃŹŕ„SÝŁé±eď~x

Ćh_~™:=-~¦–Ć«š¶*yîNńĄĹvŹŠT××}óüâťÓŁű/Ű/‚JŁ&ŰP©S·ÇaŚK%ď=ŕđ°ÚT'şâťĽ»+É©vŞ_€ÚĹ÷ĐŞľÚW†~Ń)«"pÔ¶Ç7vIádt]ô}Łoé‰Ćw[µ°ř.p 8×5/ţHŞÔĎNÖ´ž{˘ůwô}‹K¨ž s–ę?˙ÚţOf&.–Ô/¶oŰłg»äĄ âÚčz™‚‡Ź8zâĶ týďyVň‘păAśA%±

@«—ű6¸mÉ–Fɤ%Ňn.8<YíŃVÎź;~ţ“ÚÎ[«Bf®\»ôËwČcD-řm|Ş…Â/`î}ř

{€$%ÓjÉ{EÂu$ŘŘ“]pˇ‹Ł•ô€ăw Đ­ĹŤéX„aÓk"Ď&Ksżn7_Ňvź­?Ó 5·~ŘúbQóMä”uošŠuUüÝŁ°tm'6,ů‹ŹâEŃŢtŰěńČ%SÓ’gOČč¸÷ŞčݶľĂ5ČąÓQµ#qźÓ|]äÜ„X°ÜľăŰîyG% ߨ:űÔu˙“Ą:“PéłZ&Ďä`şGrtĢ‰ xŔmäчŕÇFľ‡Ü˙w‡Üâ«Č Ţâ•Ő•vŘg-vŐ]ÜwĄ¸Ôýç!¨)0gLI3W„I¸„zfpťČű3şd€¨ăë?”ÔÔÖP{ŁIób‘5:ĽE\µ©˛›íqIHĚÚµ!fĺ•­Úá`{8÷oénü˙0\˘EŞpnÁŁ0+f_‚Âřä´4Ť`ĚŰČćĄhqŃ2‚ą°˘˙9Ýę· Ş^R^‘Ű ĹÎv¸¨ľ‡ë‚ÓĘnC6DB

0—IŘH\Q"$mÇdLž3 U.—‰ŞtŔ{(t°G=Ń“ďŃמסÎsxŽi=Q‚°Őži…Kv8âP5÷PS—ş…ŽK"XČĽmo¤¤ë«W”oŇbę›

!°|ŕ%¶ţ-xLr´âä6ÔhńÝ`LÇ…q{1 |ĆK›®f@€öĹ“Ćď[$őöŹĂřĐ‘ř=QÖYÝƶËĹÁr·Q4şgoµ»Ç•°µ]`vqµ°ML’P1.đů

bu´.ÔS/$ĄE$Ź9t_^xqÚdśxŘ'TŁ‡Á«t>´Â95{±—‡^ď1Ţ™âpű˙óęljđöćUGË@`ď8é.'ç®

rQ'`¦§ŹŻ h }<JF'Ť%u]74U2<ÝüsůG{d%U„[5žXA®č¨Ü

l›“Şä)Ů:Q@ÚÎŁŕhŻ"”ő´óŔşŤÓ^‰ů˛ŞěrŤŕiox™N\Ď]ž;KÂ4Ą +đoďߎ‘°m¶+•‡ŕ+;첫ąŕ?®=˛b—Ŕ5ţčU´o͢ĺ…{‘=ř{ †"yµ;˙şűôű4şĽÇxŘXë«î?_éÔ€¦˘ßôÓáC/¨;@;IsÇä‚ç—&HX,'ąŐN;íŞyLÂł®x§úŽşťşč>ŃV^ˇX­ĹĐ8đvS™sxőcđ+řÂ<_3ýJ§ź„ ]8IŞYvm•.˙óÖ,yC Ěh‚y@/‡}$©ŰŃĐÄ>Č<rMěËÚkOßBnźNąF.´ż…\ÜA·żĺţ.·?”;<†šÍ-•°6d‰7ĘEő¬0|˘qƬ©ç \G׆zĚjěř¤AúSůő¨ŁeůTPú_*«5&Š+

łŮîŚTKĘŽ)łÎ,YI1PA—ş*

$Uiđ#őŃ”G+•˘ČCŘŐ°ő•Ö

m5Ą

­”WÝXÝ *·b‰­íąôliďřŁÉdÎŹóÝ{ÎÉ9÷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczylo w Google wpisać PDF .. Rozumiem ze nie każdy zna sie na tym . Ale umiejętność zdobywania informacji i logiczne myślenie nie jest zarezerwowane dla wybranych ;)

 

Aha - w razie problemów z językiem angielskim posil sie np translatorem on line - www.ling.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ YouTubiś-ia to osobnik, który uważa, że czego nie ma na YT jest zbędną i nikomu nie potrzebną wiedzą, a każda wiedza sprzeczna z tym co jest na YT to herezje (tego słowa też nie ma na YT :rotfl: ).

O Pdf też YT milczy więc .....

przepraszam, ze nie siedzę 24h na dobę przed kompem jak wy i nie wiem takich prostych rzeczy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...