Skocz do zawartości

STEG 75.4 X


bysteek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Glownie to chodzi mi o brzmienie tego wzmacniacza i czy alpina : http://allegro.pl/wzmacniacz-alpine-mrp-f450-i1346309224.html nie jest lepsza.... Ogolnie szukam dobrego wzmacniacza do 400zł.

 

Nie ma co porównywać tego stega do tej alpiny Steg bez zadnego ale lepszy jest

 

Chodzi Ci pewnie o tego stega z allegro No cena Ciekawa Taki steg jak mowisz jest na allegro Mam zamiar go licytować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto , jak tak to dlaczego :)) Jestem takze otwarty na inne propozycje

 

to z tych dwóch jak chcesz koniecznie to tak jak koledzy pisali Steg.

Nie mniej jednak jak chcesz się czegoś dowiedzieć i coś ciekawego kupić musisz trafić w swój gust niestety.

Są ludzie którzy mają te same klocki, a wzmacniacz już 8 czy 10 i nadal nie jest to ;)

Napisz pod czym to ma grać i co chcesz uzyskać, oraz jakiej muzyki słuchasz i itp. bo nikt niestety nie jest wróżką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosniki planuje wprawic z przodu hertz hsk. A glosnik do subufera taki jak na tej aukcji http://allegro.pl/jl-audio-10wx-200w-nowosc-w-wa-od-ss-i1341171415.html (JL Audio 10WX) albo http://allegro.pl/u-dimension-el-s104-kurier-gratis-paragon-fv-i1349945472.html (u-DIMENSION EL-S104). Muzyki slucham kazdego gatunku po trochu , glownie jakiegos techno . Edytowane przez bysteek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to poszukuje jakiegos dobrego wzmaka za rosadna cene. W oko wpadly mi te 2 i chcialem sie dowiedziec cos wiecej o nich. Czy warto , jak tak to dlaczego :)) Jestem takze otwarty na inne propozycje

 

Ja może wtrącę swoje trzy grosze, przez dwa sezony przewaliłem wzmacniaczy używanych za kilka tysięcy złotych,

gościły przeróżne, przeważnie same Old'y, dostępne i nie dostępne w PL. Steg;ów przerobiłem tylko dwa,

Steg ma swój charakter brzmienia, jest to piec chłodny, metaliczny, bardzo szczegółowy ale trzeba polubić

ten typ brzmienia, miałem Genesis'y z drugiej serii, piece też na najwyższym poziomie ale mi dalej czegoś brakowało.

Zacząłem ściągać Pionki z serii GM-X924/922 i od razu była poprawa, jednak to nie było to czego szukałem.

Później odwaliło mi na punkcie Audio Art, Wit007 coś o tym wie :krzeslem: , też odpadły w przedbiegach.

Po wielokrotnych zmianach, przeróbkach zostały u mnie wzmacniacze Alpine. Według mojego ucha i gustu one

najładniej przekazują i najmniej przekłamują w oddaniu czystego obrazu dźwięku. Na nie które czynniki ma też na

pewno jednostka główna, ale dla mnie jest to sprawa drugorzędna. Tak dopracowałem cały system, że jak wpinam inną

jednostkę to jest minimalne odchylenie od pierwowzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...