Skocz do zawartości

Szybkie pytanie-Karta grafiki


zomer1980
 Udostępnij

Nvidia czy Radeon?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie karty grafiki najlepsze do gier



Rekomendowane odpowiedzi

chce jakos sobie optymalnie połaczyc jakosc z cena.. Chyba w koncu są produkty w ktore warto zainwestowac w danym przedziale cenowym, a za co nie przepłacac.. Nigdy nie miałem directx10 czy 11 bo siedze na WinXP ale moze z czasem pojde wyzej..

Cena wiadomo-ida swieta trzeba zacisnac.. Rozdzielczosci duzej nie osiagne bo monitor za słaby i wyzsze czestotliwosci mi skaczą co chwile.

Śmiało śmialo myslcie i glosujcie.. Mam na razie kilka propozycji z radeon 5670 ddr5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje problemy z tego typu rozterkami skończyły się jak się w...m i kupiłem Xboxa. wcześniej na karty wydałem prawie 2 tys. bo co rok nowa po 500zł. żeby można było w coś pogierzyć. chyba że potrzeba ci coś konkretnego pod grafikę, autocada lub inna zabawa typu obróbka zdjęć lub filmów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzylem tez na innym forum i kupilem 5670 zalmana.. 300zl w sklepie 3lata gwarancji.

Nie potrzebne zasilanie z 6pin ale mialem je w zasilaczu. zasilacz kiepawy, jakis chinczyk co ma 300wat w realu wiec nie mialem co szalec z karta radeona 48xx bo na samym zasilaniu zassałby mi 200wat.

Ładnie chodzi moj monitor w koncu tez sie otworzył na rozdzielczosc 1280x1024 (na telewizorze chodził a tu u mnie nie chcial)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź do ręki miernik napięć i sprawdź napięcie przed obciążeniem komputera i podczas obciążenia (wystarczy linia 12V - w 99% żółty przewodzik i byle która masa z wtyczki MOLEX, tej od ciutkę starszych dysków twardych i napędów). Puść na raz programy:

Orthos w trybie: Blend - stress CPU and RAM na priority 9.

Furmark: zaznacz Stability test, MSAA x16, Xtreme burning mode;

I pochwal się napieciami.

P.S. Radzę ustawić oba programy do takiego stopnia, że tylko nacisnąć start, bo jak już jeden się włączy, to komp się nieźle przymuli.

Edytowane przez TomoMadej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...