Skocz do zawartości

Sub pod DAP 6040


ernest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, jaki głośnik 10" ewentualnie 8" dałby rade napędzić philips dap 6040?

W mostku ma niby 150W. Gdzies widziałem jak ktoś mu zmierzył 168W, ale nie wiem przy jakim napięciu.

Cena w granicach 350zł

Auto - sedan z dziurami w tylnej półce po fabrycznych głośnikach, muzyka to generalnie wszystko oprócz HH, metalu itp.

Moje propozycje:

JL Audio 10WX

RF PUNCH P1S410

Re audio RE s4

 

Nie wiem czy ten wzmak poradzi sobie z RE i RF?

Prosze o porady lub inne propozycje głośników.

 

Przymierzam się też to zakupu radia, na oku mam KENWOOD KDC-W707, Kenwood KDC-W7541U. Za to drugie radio trzeba dać 100zł więcej, pytanie tylko czy warto?

Może jakieś inne propozycje do 600zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie chodzi o nowe to polecalbym poszukac w tej kwocie jakiejs CDA na jednostke...

 

W sedanie bedzie klopot z 8' na dap'ie, jezeli cokolwiek to bierz 10s4, za niego dam głowe ze potrafi sie przebić do wnetrza, potrzebuje na t ok 35l br ale i pod Filipem da sobie rade, bez obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

W takim razie chyba kupie tego Re 10" S4, moze kiedys dojdzie mocniejszy wzmak i pokaże na co go stać.

 

Co do radia.

Nie chciałbym zbyt mocnej góry, a wiekszość CDA 98xx troche wyostrza dlatego myslalem nad kenwoodami.

Na allegro są jeszcze CDA 7893R za 500zl i 7894RB za 580zl, ale teraz wyskoczyl mi nowy wydatek, a do dziesiątego pewnie ktos juz je zgarnie. Poza tym nie wiem czy są warte aż tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na allegro są jeszcze CDA 7893R za 500zl i 7894RB za 580zl, ale teraz wyskoczyl mi nowy wydatek, a do dziesiątego pewnie ktos juz je zgarnie. Poza tym nie wiem czy są warte aż tyle?

Jak dla mnie ceny zawyżone

 

400-500 po tyle srednio chodza 500 mozna dać jesli naprawde jest zadbana nierozklekotana i niepowycierana

 

Ale 580 za zniszczona 94 to jak dla mnie przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam dokładnie taki model brzmieniowo nie moge go do niczego porównywać ponieważ jestem mało osłuchany, brakuje może troszkę basu przy małych poziomach głośności

funkcjonalnie bardzo mi pasuje

za 300 zł moim zdaniem się opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...