Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze skrzyni do Carpowera 602


herbatkowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, odrazu mowie nie jestem wymagajacym melomanem, wacham sie pomiedzy tymi sprzetami:

 

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1330400323

GROUND ZERO GZTB 120MK2

WIELKIE ZASKOCZENIE DLA MNIE :

Ground zero kojarzyla mi sie dobrze, ale nowa skrzynia z jeszcz etaka moca w takiej cenie? Cos mi tu smierdzi... Zreszta chyba za mocna skrzynia jak na moj wzmachol.

http://allegro.pl/ground-zero-gztb-120mk2-titanium-rms-power-350w-i1317961959.html

SKRZYNIA BASOWA JBL INFINITY REF 1260W

Słucham głównie drum & bassu, hip hopu, lub oldschool funku tudzież disco.

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tego napewno bym nie kupił :krzeslem:

przelicz kasiore ile masz...

I poczytaj po forum co bedzie najlepszym rozwiazaniem w danej kwocie

 

A czemu bys nie kupil? Nie znasz firmy? :orany: Liczylem, mam 600zł i moglbym calosc wydac na skrzynie, ale to chyba nie ma sensu i wezme cos po taniosci, i zaloze wydech do motocykla. A co z tym? Graloby mi to?: http://allegro.pl/renegade-hifonics-gtr-1000-b-r-500w-25cm-swidnica-i1322293615.html

Renegade Hifonics GTR-1000 B-R

 

Jeszcze raz potwarzam nie jestem wymagajacy.

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/mb-quart-rwc-304-i1329866252.html mb quart rwc 304

 

Do tego robisz / kupujesz obudowę i masz granie na bardzo wysokim poziomie, to głośnik z najwyższej serii mb quarta.

 

Ale pod twój wzmacniacz niestety nie podpasuje, dopiero zauważyłem.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła marketówka którą w mediamarkt sprzedaje sie z europalet, jeśli chcesz kupić tanio to bierz, jeśli chcesz trochę jakości dźwięku to szukaj czegoś używanego, za 299-300zł masz skrzynki powerbass S-12 i Focala używane, warto to kupic zamiast nowej badziewnej skrzynki za 250zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego herbatkowy, to ma zamiar zebrac na wiejskie " SZOŁ " czy ma ci grac? Bo ciagle sie spierasz, rzucasz smieszne propozycje.. Pita czy MB to nie członkowie jednej nocy, ale poważni ludzie długo działajacy.

MB QUART RWC 304 bardzo dobry moze pod skrzynia closed walnac nawet i 140db. A niby takie małe gowienko.

Do niego wzmak 250wat, nie ma co do niego szalec.. Jak dasz 300wat to zapakowac go w skrzynie closed i potrafi naprawde dobrze miesiscie nisko zejsc. 33-35litrów skrzyneczka. Dasz wzmacniacz podobnej mocy, dobrej klasy i poczujesz sie jak w dobrym aucie a kolegom szczeki pospadaja z niskiego zejscia i oczywiscie jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego herbatkowy, to ma zamiar zebrac na wiejskie " SZOŁ " czy ma ci grac? Bo ciagle sie spierasz, rzucasz smieszne propozycje.. Pita czy MB to nie członkowie jednej nocy, ale poważni ludzie długo działajacy.

MB QUART RWC 304 bardzo dobry moze pod skrzynia closed walnac nawet i 140db. A niby takie małe gowienko.

Do niego wzmak 250wat, nie ma co do niego szalec.. Jak dasz 300wat to zapakowac go w skrzynie closed i potrafi naprawde dobrze miesiscie nisko zejsc. 33-35litrów skrzyneczka. Dasz wzmacniacz podobnej mocy, dobrej klasy i poczujesz sie jak w dobrym aucie a kolegom szczeki pospadaja z niskiego zejscia i oczywiscie jakosci.

 

Dzieki za rade. Mam tylko jedna mala watpliwosc, bylem w komisie zobaczyc czy maja jakies skrzynie, i facet powiedzial mi ze w moim aucie (seat cordoba 2005) z tyłu półka jest sztywna wygłuszona, (faktycznie pod półką sa jakies metalowe podpory), powiedzial ze nic nie uslysze w kabinie. Mowil ze u kumpla tak zrobili w audi a4 i nie bylo nic slychac. Fakt ze oferowal mi skrzynie po 40zł bezfirmowe i mowil ze dobrze wala, moze faktycznie z taka skrzynia nic nie slychac. Ale jak wsadze cos lepszego?

A skrzynia CRUNCH SV-12BP 300 WATT RMS jakos by mi zagrala? Bo mam okazje kupic po malej cenie.

 

PS: Kolego zomer, nie kazdy kto przychodzi na to forum jest audiomaniakiem, i nie kazdy ma na wydanie 1000zł. Jest cos takiego jak NIEZŁY (nie znakomity) uzywany sprzet w dobrej cenie, i na tym sie skupiam.

Edytowane przez herbatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten MB quart ma 2x4 ohm czyli nie nadaje się do tego carpowera, zobaczyłem to później i wyedytowałem posta wyżej.

Musiałbyś zmienić wzmacniacz pod tego mb quarta na jakiś monoblok 1 kanałowy który jest stabilny przy 2ohm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...