Skocz do zawartości

głośniki w półce... proszę o rady


mendzia1312
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś także miałem punto 1 i także zamontowałem głośniki elipsy do tego skrzynia blaupunkt i myślałem że jest miodzio.Każdy wiadomo od czegoś zaczynał car audio u siebie w samochodzie.Patrząc dzisiaj z innej strony chociażby z tego forum przykładowo i pytając ludzi o opinie,czytając wszelkiego rodzaju wątki,oglądając zdjęcia co i jak można zrobić,jak dopasować,można naprawdę się wiele dowiedzieć a tym samym przemyśleć swoje poczynania.Napewno o ile jeszcze miałbym swojego punciaka napewno bym tego błędu nie popełnił.Wiesz to jest Twój wybór co i jak montujesz u siebie w aucie.Uwierz mi a także wszystkim tutaj kolegom że mógłbyś o wiele lepiej system audio zrobić u siebie w aucie niż montując elipsy w półce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś także miałem punto 1 i także zamontowałem głośniki elipsy do tego skrzynia blaupunkt i myślałem że jest miodzio.Każdy wiadomo od czegoś zaczynał car audio u siebie w samochodzie.Patrząc dzisiaj z innej strony chociażby z tego forum przykładowo i pytając ludzi o opinie,czytając wszelkiego rodzaju wątki,oglądając zdjęcia co i jak można zrobić,jak dopasować,można naprawdę się wiele dowiedzieć a tym samym przemyśleć swoje poczynania.Napewno o ile jeszcze miałbym swojego punciaka napewno bym tego błędu nie popełnił.Wiesz to jest Twój wybór co i jak montujesz u siebie w aucie.Uwierz mi a także wszystkim tutaj kolegom że mógłbyś o wiele lepiej system audio zrobić u siebie w aucie niż montując elipsy w półce.

a mam pytanie... jak zamontowałeś głośniki w przednich drzwiach?? duży jest z tym problem?? myślę wstawić zestaw odseparowany na przód i wg mnie w tych drzwiach jest strasznie mało miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś, chciałem przez to powiedzieć że kiedyś mialem podobny tok myślenia czyli mówiąc prościej elipsy półka tył,do tego skrzynia bagaj i jazda,myśląc że mam idealne nagłośnienie.Jesli chodzi o panele do twojego punto to trzeba ciąć tapicerke do tego pierscienie mdf,żywica,szpachla i do przodu.Są tutaj na forum naprawde ciekawe artykuly ze zdjęciami jak to zrobić,od czego zacząć.Jak dobrze ogarniesz przód czyli wygłuszysz drzwi zrobisz panele,uwierz mi że niebędą potrzebne Tobie jakieś jajka z tyłu w polce.Może nie masz zabardzo teraz warunków do pracy gdyż mieszkasz w bloku,ale z tego co napisał chyba Ricola pogadaj z kimś kto ma garaż to może Ci pozwoli na 2 dni pożyczyć,lub ewentualnie czekaj do wiosny i zrób to raz a porządnie pod blokiem.Ja takze kiedyś mieszkałem w bloku i uwierz mi że wszelkiego typu prace robiłem własnie pod blokiem.Zastanów się czy chcesz mieć w aucie buczydło czy porządne w optymalnej cenie ca audio,które Cię napewno zadowoli.Wybór należy do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co... macie racje, zauważyłem że te głośniki w półce nie dają za dobrego efektu, ale jakoś Zimę z nimi przejeżdżę:D jak nastanie wiosna to na jakimś szrocie dokupię półkę w całości i wywalę(sprzedam) te elipsy a na przód dam sobie jakiś zestaw odseparowany... słyszałem że tonsil robi dobre w dobrej cenie:D A to mó najnowszy nabytek czekający na zamontowanie jak się zrobi troszkę cieplej bo narazie to nie chce za drzwi głowy wystawiać.

oto link do zdjęć:D

http://pokazywarka.pl/8ptv1w-4/

napiszcie co o nim sądzicie:D

wielkie dzięki dla jednego z naszych forumowiczów co odsprzedał mi to cacko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...