Skocz do zawartości

Rainbow 4.300 - dobór wzmacniacza


Khiledim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W samochodzie posiadam aktualnie radio Alpine 114BTI i głośniki Hertz ESK 165.

Teraz chciałbym dobrać do tego sprzętu wzmacniacz i skrzynie basową.

 

Pierwotnie myślałem o Infinity REF 475A lub o Crunch GTX-4600, lecz po wizycie w car audio Panowie doradzili mi wzmacniacz Rainbow 4.300. Co myślicie o tym wzmacniaczu? Wart swojej kasy, czy warto pomyśleć o czymś tańszym bądź lepszym za tą samą kasę?

Głośnik do skrzyni polecono mi Rainbow hammer 10. To także dobry wybór czy warto myśleć o czymś innym?

 

Z góry dziękuje za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale nie znalazłem żadnych informacji o tym wzmacniaczu.

 

Na wzmacniacz i skrzynię chciałbym przeznaczyć max 1500zł (za tyle mogę mieć ten zestaw Rainbow 4.300 + Rainbow hammer 10)

Interesuje mnie wyłącznie nowy sprzęt.

 

Osiągnąć chciałbym możliwie dobrą jakość ale przy dość dużej głośności i dobrym basie.

Dodam że samochód to focus MK1 hatchback.

Edytowane przez Khiledim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeglądałem tematy innych wzmacniaczy i subów, napisałem nowy temat mając nadzieję że usłyszę opinie o tym konkretnym wzmacniaczu - nie znalazłem tutaj o nim żadnych opinii. Ewentualnie gdyby ktoś był łaskaw porównać jak ma się ten wzmak do innych wyborów w tym samym przedziale cenowym.

 

Jestem jednak nastawiony na nówki. Gwarancja i te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednak nastawiony na nówki. Gwarancja i te sprawy.

 

też tak myślałem, ale old school rulez :P

 

moze ktos sie znajdzie kto bawil sie tym wzmacniaczem

 

ja się bawiłem Ipaul-em 2.400 - dobry wzmacniacz, ale nie za taką cenę jak nówka kosztuje.

Co prawda nie ma tych parametrów co podaje producent, ale nie jest źle.

Średnia półka i tyle, z jednej strony nie ma co narzekać, z drugiej nad czym zachwycać ...

 

co do glosnikow to tez nowki preferuje

 

ja ostatnio kupiłem używki i jestem mega happy ... bo nówek już nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jakies rodzynki ktorych juz nie produkują to raczej nowek nie dostaniesz wiec pozostaje rynek wtórny oczywiście jesli ktos nie katowal sprzetu i mam pewnosc ze to sprawny i pewny towar to tak only używka:) ja chyba tego Rainbowa wymienil bym na PP DCX-600.4 jest na jednym portalu za 1tys nowka:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...