Skocz do zawartości

Peugeot 206 cc / Pomoc w doborze głośników


Sajed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kolegów :)

 

Prosiłbym o pomoc - jakieś rady - w wyborze sprzętu do mojego Peugeota 206 CC.

Niestety jest to moja pierwsza przygoda w dziedzinie Car Audio. Dlatego zwracam się do Państwa o pomoc ;-) Przekopałem wcześniej forum jednak odpowiedzi się nie doszukałem. Jeśli coś przeoczyłem to proszę o przekierowanie mnie do tematu

Z góry wielkie dzięki za poświęcony mi czas.

 

Wracając do tematu... Jak na początek przystało, zacząłem od wygłuszenia drzwi. Teraz przyszłą kolej na głośniki... interesowałyby mnie jakieś głośniki na fabryczne miejsca w samochodzie (są miejsca na tweetery, w drzwiach głośnik 130mm, zaraz za przednimi siedzeniami otwory na głośniki jak dobrze pamiętam 100mm, jutro dokładnie sprawdzę)

Na głośniki jestem w stanie poświęcić do 600 zł

Do tego jakiś wzmacniacz w granicach również ok 600 zł. Na chwilę obecną mam zamontowane radio: Pioneer DEH-P6300R - chciałbym przy nim zostać

W subwoofery narazie nie chce inwestować. Wole przeznaczyć pieniądze na lepszy przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stanec za podpowiedzi :)

 

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy głosniki: HERTZ HSK 130 MM, są warte swojej ceny? Czy w tych granicach można dostać coś lepszego?

Bardzo bym prosił o polecenie jakiegos wzmacniacza do tego zestawu

Edytowane przez Sajed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...