Skocz do zawartości

Dziwny zapach z woferów


lukas11111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze mi to wytlumaczyc :

 

 

Input Voltage Range: A wide range of signal input voltages can be accommodated by each of the 450/4v2’s input sections (200mV – 8V). This wide range is split up into two sub-ranges, accessible via switches located in each input section of the amplifier. Be aware that each input section’s “Input Voltage” switch will have to be configured, regardless of how many input cables are actually feeding the amplifier.

The “Low” position on each “Input Voltage” switch selects an input sensitivity range between 200mV and 2V. This means that the “Input Sens.” rotary control will operate within that voltage window. If you are using an aftermarket source unit, with conventional preamp-level outputs, this is most likely the position that you will use. The “High” position on each “Input Voltage” switch selects an input sensitivity range between 800mV and 8V. This is useful for certain high-output preamp level signals as well as speaker-level output from source units and small amplifiers.

To use speaker-level sources, splice the speaker output wires of the source unit or small amplifier onto a pair of RCA plugs for each input pair or use the JL Audio ECS Speaker Wire to RCA adaptor (XB-CLRAIC2-SW).

Edytowane przez lukas11111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis próbowałem dac na low i nie da rady musiał bym dac na minimum gain i nie ma mozliwosci wyregulowania bo jest poprostu za głosno juz na minimum to gdzie regulacja.

 

to może napisz co masz i itp. i jak to masz ustawione, bo tak nikt nie jest wróżką, jak to jest podłączone, ustawione i przede wszystkim co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio system phase zasilona 150rms z jl audio

 

Wyczerpujaca odpowiedz :D

 

po mojemu to

 

po 1 masz zle dobrane klocki do siebie

po 2 zle masz to wszystko ustawione

 

Pojedz do jakiegoś zakładu CA albo kogoś kto ma pojecie i niech Cui to sprawdzi

 

Bo jeszcze troche i klocki z dymem pujda

Edytowane przez pita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podszedłem do tego profesjonalnie i zrobilem pomiar miernikiem wiec bede pisal tak zakres glosnosci od 1 do 10

na wofery mialem ustawione caly czas powiedzmy na 6 po pomiarach musialem przekrewcic gain do 8 wiec nie moglo byc zaglosno sub mialem na 2 po pomiarach az do 6 wiec gdzie jest problem ??

Edytowane przez lukas11111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podszedłem do tego profesjonalnie i zrobilem pomiar miernikiem wiec bede pisal tak zakres glosnosci od 1 do 10

na wofery mialem ustawione caly czas powiedzmy na 6 po pomiarach musialem przekrewcic gain do 8 wiec nie moglo byc zaglosno sub mialem na 2 po pomiarach az do 6 wiec gdzie jest problem ??

 

Jeśli już podszedłeś do tego profesjonalnie to napisz czego jest 1 , 6 , 8 i 10 gdyż bez jednostek to możesz podać zamiast cyfr literki np. A , B , C i D .

 

PS.

Nauczmy się szanować czas innych aby mogli odpowiedzieć bez przeglądania internetu oraz zadawania dodatkowych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest późno i nie chce mi się już tłumaczyć (gdyż muszę się przespać) tylko napiszę :

To, że dzieci neo poszły do pracy to już dawno wiedziałem ;

To, że znalazły zatrudnienie także w JL Audio dowiedziałem się właśnie dziś i dlatego ..... nie kupię już nic nowego (wyprodukowanego powiedzmy po 2006 roku co ma znaczek JL Audio) ;

Dlaczego tak na podstawie tej "instrukcji" napisałem to Ci inni później wytłumaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...