Skocz do zawartości

Yakuza 12


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

nie wiecie czy emphaser ea 2160 ma mostek stabilny do 2 ohm ??

 

W srodku wyglada Prawie identycznie Ale az tak dokładnie to sie nie wgłebiałem

 

No ja poniżej 400 nie widziałem W takim stanie Bo wyglada jak nowy...

 

Ja tu nikomu nie każe kupowac ten wzmacniacz To Tylko moja propozycja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka miesięcy temu wisiał na allegro Velocity Burning Desire II w śmiesznej kasie - 400zł bodajże, za 500 myślę, żebyś go dostał - tylko cierpliwości :) mocy mu na pewno nie zabraknie. :P

 

a z takich realniejszych do dostania w tej kasie to, np. Infinity REF 611A :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestem happy dzis na mikolaja przyszla mi janinka :hurra: nie mam jeszcze skrzynki ale nie moglem sie powstrzymac i podlaczylem pod wzmak kina domowego :rotfl: free air dostala jakies 30w rms :zawstydzony: i czuje ze bedzie niezle pompowac jak sie zawias rozkreci i dostanie 400w rms :cwaniak: teraz tylko zasilanie :suchy: i domek jej budowac :rolleyes: jak ja luie mikolaja :zakochany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl osluch i powiem tak pod techniksem okolo 120 rms w skrzynce jakies 55l br estradowka dawal rade :super: wreszcie subik schodzacy nisko czyli to co lubie :cwaniak: nie potrzebuje szybkosci bo hh ktorego slucham nie jest zbyt szybki :cool: w dubstepie sobie radzi wiec jest ok :ok: wrazenia pozytywne :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem yakuze 12 fajny sprzęcik ale powiem ci tak szybko będzie ci mało ;-) pod nią swego czasu miałem carpower HPB-1502 ale moim zdaniem to za mało , może jakiś sinuslive używka jak udało by ci się dorwać ;> miał byś niezły zapas mocy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki chodziło mi o rodka http://allegro.pl/rodek-r1500a2-monoblok-i1368348221.html :krzeslem: tak kłosiol dostałem fotki dzięki bardzo. Ostatnio dużo pracuje i jestem trochę zakręcony :zabawa: zapomniałem odpisać sorki i jeszcze raz dzięki :super: to co byście powiedzieli na ten typ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 19:18

albo http://allegro.pl/ma...1364650842.html tylko czy stabilny przy 2ohm? co sądzicie?

 

A po ci stabilny do 2 ohm jak Yakuza ma 4 ohm ? Moim zdaniem lepiej cos mocniejszego niż ten Rodek.

 

Coś co ma w mostku ok. 500 wat. Chyba, że masz zamiar kupic coś, co zepniesz w 2 Ohmy to Rodek będzie OK

Edytowane przez Kłosiol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak potrzebujesz na jedną Yaku - 500 wat więc na 2 szt. = 1 kW. Rodek za słaby.

 

Przelicz sobie to jeszcze raz bo 1 kW to nie przelewki a 1 Yakuza już gra konkretnie... Zależy, czego szukasz.

 

Skrzynia dla 2 szt. wyjdzie jakieś 110 - 120 L netto. Masz tyle miejsca ?

 

Wg mnie dłuższe słuchanie Yaku męczy ( różna muza ) ... chyba,że słuchasz tylko wolnych bitów ...

Edytowane przez Kłosiol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...