Skocz do zawartości

Yakuza 12


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

W jakis tam dalszych planach mam ochote kupic yakuze 12 i wsadzic to do mojego wozidełka, ale pojawia sie pare watpliwosci i pytan :)

1. Ile kasy potrzeba by kupić yakuze 12 + wzmak do niej.

2. Ile W musi miec wzmak, zeby yakuzy nie spalic. Oczywiscie nie musi byc b.duzo mocy, bo to ma byc do codziennej jazdy.

3. Jakie kable beda potrzebne zasilajace? ( pociagnałbym plus i minus, czy moge mase od aku? )

4. Czy alternator boscha 55A oraz nowy aku sznajder 50aH, podołaja yakuzie 12 i zestawie przednim ze wzmakiem?

5. Czy nie zniszcze tym aku?

 

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Jezeli dobrze trafisz to mozna sie zmiescic w 200zł glosnik 400zł wzmak

2. Okolo 0,5 kW i przyda sie niezla jakosc jezeli to ma byc na codzien bo pod pizdzingami i innymi takimi ten glosnik jest porazajaco nie muzykalny....

3.Do samego takiego wzmaka w klasie A/B 20mm2 starczy , masa oczywiscie ze moze byc z aku ;)

4.Maly altek na pelnym wysterowaniu aku nie bedzie doladowany...

5.Jezeli bedzie notorocznie nie doladowany to mozesz mu zaszkodzic ale w kwesti pradu sie nie chce za duzo wypowiadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. no własnie tego sie boje troche, ze beda problemy z ładowaniem, a byc nie moze, bo czasami ojciec korzysta z auta, no i nowy aku kupiłem i nie chciałbym sie z Nim pozegnac. W zwiazku z tym, jaki głosnik moze mnie jeszcze zaspokoic, a wystarczy mu zasilanie ok 350W ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helix db 12' :D Za okolo 150-200zł uzywki bardzo fajny glosnik ja za ta kase , ale nie da sie ukryc ze yakuza jest jednym z najtanszych glosnikow SPL... Nie ma grac ma robic zamieszanie , gra bardzo miekko i w rapie sie sprawdza nawet bardziej w closed niz w br daje rade na codzien....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam pare dni temu kupilem sobie yakuze na jedno pytanie znalazlem juz kilka odpowiedzi tj. jaka skrzynka wymiary itd itp teraz pytanie bardziej istotne czym to napedzic? i tu rodzi sie dylemat co wybrac zeby z niedocenianej yakuzy wyrwac wszystko co ma do zaoferowania na piecyk moge wydac do okolo 500 pln czekam na sugestje pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisalem wczesniej apropo skrzynki znalazlem interesujace mnie informacje teraz tylko piecyk zasilanie pociagnac i dac dobre cisnieniepowoli do przodu w nastepnym roku plan 2 yakuzy + dobre zasilanie a dalej sie zobaczy zaczynam od jednej janinki bede szukal wzmakqa tylko zastanawiam sie jeszcze czy szczelina czy br poczytam i w koncu zdecyduje dzienx za sugestie i czekam na jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie w audi a2 bedzie jedna yakuza pozniej przesiadam sie do paska b5 3bg i beda 2 sztuki bo w audi sie to po prostu nie zmiesci za maly bagaj i malo pradu sklaniam sie wlasnie do szczelinowki narazie zbieram graty jak sie zrobi cieplej robie skrzynke a w wakacje bajabongo na 2*12 + inny piec na razie na tyle floty bede mial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzebe po allegro ale od ilosci badziewia az sie odechciewa :zdegustowany: z tych propozycji ktore podales zadnej nie ma niestety :dontgetit: jak bys cos widzial ciekawego to chetnie obczaje i sie zastanowie :cwaniak: nie wiem dlatego bypam a mocowo ten wygladal optymalnie :niepewny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...