Skocz do zawartości

Ocena sprzętu


Driell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na tym forum.

Mam taką sprawe interesuje mnie ten sprzęt : http://allegro.pl/su...1313099086.html - Sobwoofer JBL 800Watt i Wzmacniacz MAGNAT The rock 400Watt oczywiście używane

czy warto go kupić za 350 zł??

 

>FAQ Czytałem po łebkach. ale zamierzam go póżniej dokładniej przeczytać. Miało by to słuzyć nie do umcy umcy bo takiej muzyki nie lubie ;p ale jako dodatek. Do narazie fabrycznych głośników forda(który będzie sprzedany za jakies pół roku) więc narazie interesuje mnie tylko sama skrzynia. Często stawiam auto na mini impreskach (koleżeńskie ognisko itp u siebie w domu - często leci disco polo )

 

> przepraszam za wcześniejszy post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często stawiam auto na mini impreskach (koleżeńskie ognisko itp u siebie w domu - często leci disco polo )

Kup sobie "bumboxa" i pakiet akumulatorów z ładowarką... Spełni funkcję lepiej niż podany wyżej zestaw i może nawet zaoszczędzisz na kiełbaski, piwko no i najnowszy krążek "Shazy" ;-)

 

PS. Twój link coś nie działa, tutaj poprawny: "Subwoofer JBL + wzmacniacz MAGNAT..."

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1313099086

 

Aha, ten subwoofer z aukcji to dość oldschoolowy i nawet ciekawy klocek. Wzmacniacz magnat - chińska masówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie "bumboxa" i pakiet akumulatorów z ładowarką... Spełni funkcję lepiej niż podany wyżej zestaw i może nawet zaoszczędzisz na kiełbaski, piwko no i najnowszy krążek "Shazy" ;-)

 

 

A od kiedy to przeszkadza postronnym czego słuchaja inni?...

 

 

Co do JBL'a z aukcji to nienajgorsza opcja, 200w któe łątwo zasilic na papierowej membranie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...