Skocz do zawartości

Focal - płyty testowe


michas82lca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takie coś ostatnio dorwałem http://www.soulseduction.com/nujazz/item_detail.php?ItemID=189896 Tosca się nazywa, dwóch gości Richard Dorfmeister i Rupert Huber. To nie płyta testowa czy demo ale całkiem dobrze pokazuje jak dobrze zrobione są drzwi i na co stać woofery, szczególnie nagranie siódme, pozostałym też nic z resztą nie brakuje, tak utworom z tej płyty jak i innym pozycjom z dyskografii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam programu CUE Splitter do podziału na ścieżki.

 

Później jak już masz podzielone to wypalasz jako audio CD z plików źródłowych APE.

 

Zapewne będą potrzebne jakieś wtyczki do NERO, bo nie zobaczy on APE jako plków z muzą.

 

Można też pokombinować i poszujać jakiegoś konwertera APE na WAV, albo jakiegoś programu do wypalania audio z APE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam programu CUE Splitter do podziału na ścieżki.

 

Później jak już masz podzielone to wypalasz jako audio CD z plików źródłowych APE.

 

Zapewne będą potrzebne jakieś wtyczki do NERO, bo nie zobaczy on APE jako plków z muzą.

 

Można też pokombinować i poszujać jakiegoś konwertera APE na WAV, albo jakiegoś programu do wypalania audio z APE.

 

 

yhmy , no tak bo CUE to textowe ścieżki ,o małej pojemności , ok dzięki za pomoc.

a pytanie o FLac , czy z plik FLV to jest flac ? czy flaki sa najlepsze ?

i do flaca także trzeba coś co je rozpakuje ewentualnie zrzuci na CD ? albo czy np flac może iść na SD ? tylko czy

odtwrzacz czyta flack z SD ?

 

 

dzięki serdeczne za chęć wykazania pomocy ! postaram sie oddzwięczyć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhmy , no tak bo CUE to textowe ścieżki ,o małej pojemności , ok dzięki za pomoc.

a pytanie o FLac , czy z plik FLV to jest flac ? czy flaki sa najlepsze ?

i do flaca także trzeba coś co je rozpakuje ewentualnie zrzuci na CD ? albo czy np flac może iść na SD ? tylko czy

odtwrzacz czyta flack z SD ?

 

 

dzięki serdeczne za chęć wykazania pomocy ! postaram sie oddzwięczyć !

 

Hmm flac to flac, nie spotkałem się z formatem FLV.

 

Ja swoje cdaudio wypalam programem cdburnerxp. Flaca widzi jako pliki z muzyką, zatem nie ma problemu żeby zrobić cdaudio.

 

Raczej nie będzie możliwe odtwarzanie flaca z karty. Niestety radyjka nie dekodują tego formatu. Wchodzi w grę tylko przerobienie na audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm flac to flac, nie spotkałem się z formatem FLV.

 

Ja swoje cdaudio wypalam programem cdburnerxp. Flaca widzi jako pliki z muzyką, zatem nie ma problemu żeby zrobić cdaudio.

 

Raczej nie będzie możliwe odtwarzanie flaca z karty. Niestety radyjka nie dekodują tego formatu. Wchodzi w grę tylko przerobienie na audio.

 

 

 

 

Ja FLAC-i nagrywam programem Ashampoo Burning Studio, wrzucam po prostu pliki FLAC i mi nagrywa Audio CD. Jeśli chodzi o pliki APE i CUE to wrzucam (któryś z tych plików) do programu Burrrn i nagrywa się bez problemu. Był też o tym temat na forum.

 

 

 

ok ,dzieki wielkie Panowie za wsakzówki , a jakie jest Wasze zdanie na odtwarzanie dobrze nagranych cd z odwarzaczy DVD ,ponieważ nawet niższej klasy DVD musi posiadać bardziej zaawansowany przetwornik CYFROWO-ANALOGOWY i czy w związku z tym przetwarzanie plików ilości i prędkości bitowej nie jest lepsze ? mam na myśli przeciętne CD powiedzmy do 800zł i w podobnej cenie DVD..? co myślicie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

showaugh, nie uważasz że jest to troszkę głupie pytać o rzeczy, które były przedyskutowywane w TYM SAMYM wątku 20-30 postów wcześniej? (nie tyczy się ostatniego pytania)

 

 

Racja sory zaczołem czytać od ostatniej strony i na niej skończyłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...