Skocz do zawartości

Aliante SI , LTD vs cerwin vega 12


lukas11111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zapytac o te dwa suby ponieważ szukam basu do mojego zestawu radio eclipse ,twetery ls neo 29 ,wofery mp 5.16 wzmacniacz jl audi 450/4 ,monoblok jl 500/1 auto golf 3, 3 drzwi .Chce zeby bas byl twardy bez buczenia mam mozliwosc kupna aliante 12 ale odradzano mi ponieważ może on byc za mocny do mojego zestawu zestroic go , nie musze dawac na full ,i czy dam rade napedzic go 500rms z jla ,no i cw 12 alternatywa prosze o jakies pomysly i rady dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zeby bas byl twardy bez buczenia mam mozliwosc kupna aliante 12 ale odradzano mi ponieważ może on byc za mocny do mojego zestawu zestroic go , nie musze dawac na full ,i czy dam rade napedzic go 500rms z jla ,no i cw 12 alternatywa prosze o jakies pomysly i rady dzieki.

 

 

Najlepiej podjedz na spota, ostatnio modne stalo sie przerzucanie subow miedzy furkami :) (przynajmniej na slasku)

 

Warto posluchac, czy Ci pasuje. Jest takie przyslowie o diable i pospiechu oraz o chytrym co dwa razy traci :)

 

 

Pozdr.

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demonem nie jest ale te serie mono JL'a są bardzo dobre.

 

Nie wiem czy ten JL Aaudio 500/1 poradzi sobie tak do końca z którymś tu wyżej wymienionym głośnikiem.

Znajomy kupił kilka dni temu HX2 RFD2110 w skrzyni Closed i podłączył go do JL'a 500/1,

powiem, że JL nie robił żadnego wrażenia na tym głośniku.

Ja też nie mam Bóg wie czego pod suba, ale podłączyliśmy go u mnie pod Alpine 3545 i pod Stega QM 220.2x

a HX2 od razu zaczął przyjemniej plumkać i uderzenie było konkretne, z zejściem nie było problemu,

a pod JL'em nie było takiego szału, w ogóle było z dupy granie.

Włożyłem mu do bagażnika swoją CV104 to nie powiem duet był niezły 350W CV vs 500W z JL'a i to się kupy trzymało.

Teraz koleżka szuka Steg'a QM 310.2x pod tego RFD2110 bo po namyśle stwierdził, że pod takim wzmakiem jego subwoofer

będzie miał pełne możliwości na, które go na pewno stać i będzie mógł się czasami w pełni z relaksować przy muzyce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...