Skocz do zawartości

stefanb forester by "raadek"


stefanb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stefanos to Ty jeszcze żyjesz?

No jakoś jeszcze żyje, tylko czasu na wszystko mało.

te 2x8'' hxy one na handelek ?

PW

 

Gratulacje Stefan.

 

System cały czas idzie małymi kroczkami do przodu ... i tak trzymać

Dzięki.

Czekam na twój nowy system :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja mam pytanie o pierwszy etap tego projektu, a mianowicie czy w tym aucie jest tak słaba akustyka że ten projekt wymagał użycia średniotonowca przy wooferze mp5.16 który średnie rejestry jest wstanie dobrze odtworzyć?? 

 

Jakie cięcia zastosowaliście dla tych 3 przetworników ( MP, DLS, Morel-a ) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o pierwszy etap tego projektu, a mianowicie czy w tym aucie jest tak słaba akustyka że ten projekt wymagał użycia średniotonowca przy wooferze mp5.16 który średnie rejestry jest wstanie dobrze odtworzyć?? 

 

Nie znam dokładnych planów właściciela ale sam mógłbym jeden powód podać - pozycja kierowcy (siedząca) przy okazji woofer grający nisko. Nie powiem, że NA PEWNO byłby problem z wysokością średnich tonów, albo że nie można by sobie z tym poradzić ale średniak przy słupku sprawi, że ta średnica będzie wysoko.

 

Mylę się?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na pewno było sporo zmian w systemie.

 

Uchylisz rąbka tajemnicy i opiszesz wrażenia?

 

Pozdrawiam

 

Marcin

 

No sporo się zmieniło, teraz jest :

Sound monitor cdt-400x 

MSK 50 --> focal tbe i DLS u2.5 

MSK 1500--> Dego master 

VRX 1.500-->dego sb-10p mkii

 

Co do stosowności montowania średniaka, odrazu było założenie że będzie 3-way i nie było innych prób. 

Niestety akustyka tego auta jest ciężka i jeszcze cały czas jest walka. Nie mam jak samochodu zostawić na dłużej i specjalnie czasu więć taka partyzantka, raz na miesiąć kilka godzin grzebania. 

A co do cięć to było wiele różnych prób i jak to dokładnie w tamtym setupie wyglądało to nie pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że to :P

 

http://imageshack.us/a/img585/679/dsc0260ta.th.jpg
 

Bardzo fajne radyjko brzmieniowo. Tylko marudne na nagrywane płyty nieco, ja na szczęście mam głównie oryginały, no i nie potrafię uruchomić wejścia cyfrowego. Co do brzemienia porównywałem tylko z 7909j, nieco łagodniejsze na górze, trochę gorsza kontrola basu, ale wydaje mi się lepsza scena. Jak znajdę trochę czasu to pewnie jeszcze będe porównywał z 09 i 9255. 

 

http://imageshack.us/a/img22/295/dsc0257hy.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...