Skocz do zawartości

stefanb forester by "raadek"


stefanb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mnie najbardziej ciekawią średniaki, jak one grają ?

Jednak fakt, faktem wyglądają tak dziwnie, ni to kwadrat, ni prostokąt, kwestia gustu, jak dla mnie to jak głośniki wyciągnięte z kolumn takich z targu co można dostać za 20 zł, bez obrazy to taki niewinny joke :P

Mam nadzieję, że uda mi się posłuchać nowego autka Stefana, może na pikniku kolejnym w przyszłym roku :ok:

Ale najbardziej jednak jara mnie ten Clarion, jest po prostu piękny z wyglądu, a do tego gra pięknie.

W ogóle nie wiem jak ludziom mogą się nie podobać Clarki ?

Czy to 9255 czy HX-D1 czy D2, po prostu są eleganckie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan ! gratulacje ! nabyłeś Forestera ! mój ulubiony model ! ze starej dobrej serii!! silnik 2.0 dohc z tego co widzę +zmienne fazy rozrządu , AVCS jeżeli nie idzie z dołu zmień fazy zapłonu przy przeglądzie lub zgłoś ten problem ,

 

ten model spala sporo , w tej samej budzie był z silnikiem 2.0 OHC spalał mi 6,5L /100km ten co Ty masz pali więcej ale ma kopytko ;)

jak reduktor ? fajna sprawa ?

 

fabryczne grajki w tch modelach to nakamichi 1din na 6 cd, ale niestety bardzo awaryjne !

Edytowane przez pablo155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówisz 2.0 DOHC 158 KM, a spalanie nie jest takie tragiczne koło 10L/100KM w mieście. Ja miałem radio kenwooda 2din ze zmieniarką fabrycznie. A reduktor fajna zabawka, chociaż jakoś specjalnie nie miałem jeszcze potrzeby używać, mam jeszcze szklany otwierany dach, super sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zmieniać w tylnym deferencjale olej co 7,5 tys km , bo jak padnie to ceny części są bardzo nieznośne ..

najlepiej do skrzyni i dyfra SHELL 5L przekładniowy( ten sam jest w dyfrze(1,5L) i skrzyni(3,5L) ) , do silnik 10w60SHELL RACING bo jest to ten sam silnik co turbo tylko bez turbiny.

 

 

Granie , słupki wyglądją old skoolowo ! Raadek dobra robota !fura oldskool !

te modele forestera to jak XM ,czy inne dobre rasowe JP , nie spotykane już dziś....w produkcji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kris,autko jest Stefka a ja mu jedynie pomagałem :ph34r:

Forek jak i mój golfik będzie na spocie.

 

Sorki Raadku źle to opisałem,chciałem powiedziec przez to co napisałem że mistrzowsko wychodzą Ci słupexy, po prostu masz ten "dryg" :super: , jak bede obijac swoje to jeśli bedziesz mogł to także bym zgłosił się do Ciebie o pomoc w obiciu moich słupków :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...