Skocz do zawartości

PPI DCX 1000.4 mostek przy 2 omah


Popeye
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz spróbować, wzmacniacz jest solidny. Jednakże ze względów bezpieczeństwa zapewnij mu możliwie najlepszy prąd.

Raczej na pewno taka kombinacja mu nie zaszkodzi, jest wszechobecnie chroniony przez zaawansowane zabezpieczenia i protect go odetnie jak coś będzie nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekos, sam będę potrzebował komplet wtyków do 1000.4, bo w jednej sztuce ich brakowało, a bez tego wzmacniacz bezużyteczny...

Znalazłem sprzedawcę w USA który ma owe i przymierzam się do importu...

Z racji, że ostatnio brakowało czasu, nic nie działałem to teraz myślę, że we 2/3 osoby warto ściągnąć te wtyki.

 

Tutaj masz linke: http://cgi.ebay.co.uk/PPI-Precision-Power-DCX1000-4-DCX-1000-4-plug-kit-/310178224506?pt=Car_Amplifiers&hash=item483810197a WTYKI ZASILANIA DO PRECISION POWER 1000.4 Z USA.

 

Nie wiem tylko jak wyglądają kwestie płatności, cła itp. za zakupy w USA, ale można się zmówić i wziąć jedną paczką. A nuż ktoś skusi się na coś z jego oferty, bo sporo konektorów wystawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz pay pal'em . Paczka przychodzi do agencji celnej , tam aplikuja clo plus podatek plus koszty manipulacyjne i wysyłają ja dalej do Ciebie poczta i listonoszowi płacisz to clo itp. Czasem mogą wezwać do siebie ale z tym się jeszcze nie spotkałem. Dużo sprzętów sprowadzalem ale cła jeszcze nie placilem ;) ;) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiam się, czy lepiej z USA do UK czy z USA do PL (bo mam takie 2 opcje). Jednak w przypadku tej pierwszej ZAWSZE w UK naliczają cło...(co dziwne z CHIN do UK - NIGDY)...

Myślę, że po prostu zamówię z USA do PL (w zależności od loterii będzie cło lub nie) i tak jak mówisz paypalem płatność... Jak ktoś chętny to dawać znać, będziemy myśleć i taniej wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kolego, od czego zależy czy cło będzie naliczane obligatoryjnie z urzędu, czy fakultatywnie?

 

od całości 22% bodajże ...

 

Czy to trzeba nadać szczególny status paczki? Jakiś gift czy coś w ten deseń? Z góry dzięki za wskazówki:)

 

tak gift :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze pamietam to gift'em może być paczka do wartości 46$ . Wliczając w to koszty przesyłki ! Czase taki numer przejdzie - czasem nie. Zależy od dobrej woli sprawdzajacego. Sprowadzając no sprzęt elektroniczny mozna np poprosić sprzedającego by zaznaczył na paczce np warranty returns lub damaged goods , dokumenty wysłał osobno, wyoakowal to z ori pudelek itp. Ale tez nie ma gwarancji ze przejdzie. Wiecej info mozna wygooglac ;) Zasada jest taka - nie ma zasady :) Sprowadzając trzeba się nastawic na zapłacenie wszystkiego. Najwyżej będziemy mieli miła niespodziankę. Mozna skozystac z usług firm posredniczacych ...ale... Gdy ja chciałem sprowadzić sprzęt RF to w jednej z takich firm tak mi powiedzieli - załamują wszystko do szarych pudel, wsadza na statek, czekania ok 2 miesięcy i dodatkowe koszty usługi oraz przesyłki. Zrezygnowałem bo nie było możliwości ubezpieczenia tego a jakoś nie widziało mi się by ktoś pakował byle jak głośniki warte wtedy prawie 2 k PLN i resztę elektroniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Woolly24 testował na swoim :P

A testował i trzymał się choć wypada mu wtedy zapewnić lepsze chłodzenie. Fajny piec i szkoda mi go, że już nie jest ze mną. Jak kiedyś zechce mi się dwóch 27wx na tył to kupie go znów do ich zasilania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22% VAT plus clo . Clo naliczane jest wg jakiegoś taryfikatora - można to sprawdzić na stronach odpowiedniego urzędu lub dzwoniąc do nich. Sprawę giftu wyjasnilem już .

 

Cło w przypadku kiedy towar jest wart więcej niż 150 EUR. Do 150 EUR tylko Vat.

Wartość "Gift'u" nie możne przekraczać 45EUR wtedy jest bez cła i Vat'u.

Wiem bo właśnie dostałem pismo z urzędu celnego :wsciekly:

Edytowane przez Dreamerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A testował i trzymał się choć wypada mu wtedy zapewnić lepsze chłodzenie. Fajny piec i szkoda mi go, że już nie jest ze mną. Jak kiedyś zechce mi się dwóch 27wx na tył to kupie go znów do ich zasilania :)

 

Do chłodzenia wystarczy zwykły wiatraczek czy jednak lepiej wiatraczek turbinowy? Ile mnie więcej będzie mieć w mostku przy 2 omah jeśli przy 4 omah ma 500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mnie więcej będzie mieć w mostku przy 2 omah jeśli przy 4 omah ma 500?

Odda tyle mocy na ile pozwoli przetwornica msn-wink.gif

Taka ciekawostka ostatnio przez pomyłkę podpiołem pod mostek ZEUS-a 4404 głośnik spięty w 1ohm (PBX-10 d2) i o dziwo wzmacniacz się wyłącza dopiero gdy już znacznie przesadziłem z mocą przy normalnym słuchaniu nawet się specjalnie nie grzał naughty.gif

Zaciekawiony tym eksperymentem (z przypadku) podpiołem dziś Sr-a spiętego w 2ohm i nic złego ze wzmacniaczem się nie dzieje tongue.gif pytanie tylko ile wtedy oddaje mocy bo po głośniku słychać było że momentami miał już dosyć (skrzynka BR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Będę chciał "z za wielkiej wody" (w tym lub przyszłym miesiącu) zamówić kostki do DCX

 

jakieś miesiąc temu zamawiałem cały komplet terminali do mojego ppi dcx z usa. paczka przyszła w jakieś 1,5 tygodnia. terminale dobrze wykonane ( jak zapewniał mnie sprzedawca są one używane w wzmalach ads, orion i ppi )z tymże troszkę różnią się od ori terminali. są troszkę mniejsze i nie mają na sobie oznaczeń + i - ale pasują idealnie i spełniają swoją funkcję. zamawiałem na ebayu u sprzedawcy juicyrobot. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...