Skocz do zawartości

Problem na pobieraczek.pl


williams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pewien problem. Założyłem konto na pobieraczek.pl coś tam chciałem sciągnąć. Oczywiście fikcyjne dane wszystkie. Dzisiaj przychodzi mail żeby uregulować naleną kwotę w wysokości 90 paru złotych. Strasz że mają nr IP i że jak nie ureguluję tej sprawy będzie sąd, windykacja i gromy z jasnego nieba heehehe.

 

Co Wy na to? Miał ktoś taki przypadek?

 

Nie zamierzam tym naciągaczom nawet grosza dawać!!!

 

Po prostu się wku...em takim mailem z rana w pierwszym dniu urlopu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli podałeś fałszywe dane, to prosta sprawa - tematu nie ma. Zawsze możesz powiedzieć, że ktoś Ci się włamał do Twojej sieci wifi i założył konto i nie zamierzasz płacić jakimś frajerom. A przecież ten fikcyjny pan u Ciebie nie mieszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zanim się zalogowałeś to przeczytałeś ragulamin :hyhy:

 

Załącznik nr 2 "Cennik" Spółka umożliwia zawarcie umowy o świadczenie Usługi Usenet w następujących pakietach cenowych:
  1. Pobieraczek5 - Limit 5 GB transferu miesięcznie, okres świadczenia usługi - 12 miesięcy od dnia jej aktywacji - 7,90 PLN (słownie siedem złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie, opłata pobierana jednorazowo za cały okres świadczenia usługi poza okresem Bezpłatnego Testowania
  2. Pobieraczek10 - Limit 10GB transferu miesięcznie, okres świadczenia usługi - 9 miesięcy od dnia jej aktywacji - 9,90 PLN (słownie dziewięć złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie, opłata pobierana jednorazowo za cały okres świadczenia usługi poza okresem Bezpłatnego Testowania
  3. Pobieraczek20 - Limit 20GB transferu miesięcznie, okres świadczenia usługi - 3 miesiące od dnia jej aktywacji - 19,90 PLN (słownie dziewiętnaście złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie, opłata pobierana jednorazowo za cały okres świadczenia usługi poza okresem Bezpłatnego Testowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem temat ze wzgledu na obszerną dyskusję na jednym z for o tej nieuczciwej praktyce.

 

Z kilkudziesieciu wypowiedzi userów wynikało iż pewien niewielki % z nich dało się zrobić "na szaro" i uiściło opłatę wg "cennika" obowiązującego w tym portalu.

 

Nigdy, ale to nigdy nie podaję ani nie udostępniam swoich danych osobowych osobom z którymi nie "siedzę twarzą w twarz"...

 

Wiadomo, że czasem trzeba ale to są troche inne procedury.

 

Dzięki za wpisy do tematu.

 

JAk ktoś ma jescze coś do napisania to zapraszam.

 

Pośmiejemy się wspólnie :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to samo IP nie moze byc chyba dowodem w sprawie. IP czasami bywa zmienne, łatwo jest sie zalogowac na czyims komputerze- w pracy czy cos taiego.

Zapewne brak pelnego potwierdzenia.. Sporo piszą w necie ze co najwyzej bedą cie straszyc firmy windykacyjne. Z tym mozna walczyc, dobrze miec pewne dowody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...