Skocz do zawartości

JL Audio Slash 250/1


godles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jak w temacie czy wyżej wymieniony wzmacniacz da rade dobrze napędzić tego suba? moje JVC jest zbyt mocne i zjada dużo prądu i alternator i aku nie potrafią go zadowolić. jaki bezpiecznik jest w tym JL-u? i ile on tak naprawdę może mieć mocy? na papierze 250 ale spotkałem się z opiniami że ma więcej. jak sądzicie da rade? i czy jest to pod względem jakości już jakiś taki prawie salonowy piec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie wspomnianego JL-a nie ma w nim żadnego bezpiecznika,przynajmniej nie widać go na zewnątrz.Co do mocy to nie wiem,ja napędzałem nim Helixa W10 i spokojnie dawał radę.Podłaczałem go także do Hifonicsa Zeusa ZX12BPI i też dawał spokojnie radę,żadnego charczenia ,przesterów czy coś takiego.Ponoć ten wzmak to jakaś ręczna robutka z hamerykańskiej manufaktury.

PS.mam go na zbyciu,ale specjalnego parcia na sprzedaż nie mam.Oferta w dziale "sprzedam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie wspomnianego JL-a nie ma w nim żadnego bezpiecznika,przynajmniej nie widać go na zewnątrz.Co do mocy to nie wiem,ja napędzałem nim Helixa W10 i spokojnie dawał radę.Podłaczałem go także do Hifonicsa Zeusa ZX12BPI i też dawał spokojnie radę,żadnego charczenia ,przesterów czy coś takiego.Ponoć ten wzmak to jakaś ręczna robutka z hamerykańskiej manufaktury.

PS.mam go na zbyciu,ale specjalnego parcia na sprzedaż nie mam.Oferta w dziale "sprzedam"

 

 

widziałem i dlatego tak sobie gdybam cene podaj konkretną na pw to noże nie będe gdybał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...