Skocz do zawartości

Pioneer DEX i iPod/iPhone


sonicpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

9R starszy niz 99RS ale jednak wyzsza liga.

 

Ja do combo P9 mam dolaczony "adapter AUX" z mini jackiem i u mnie gra doslownie wszystko. Nie mam jednak mozliwosci sterowania tym z poziomu radia.

Wybralem takie rozwiazanie gdyz iPod mnie w ogole nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9R starszy niz 99RS ale jednak wyzsza liga.

 

Ja do combo P9 mam dolaczony "adapter AUX" z mini jackiem i u mnie gra doslownie wszystko. Nie mam jednak mozliwosci sterowania tym z poziomu radia.

Wybralem takie rozwiazanie gdyz iPod mnie w ogole nie interesuje.

 

dogrzebalem sie do infromacji ze iPod iPhone zadziala lecz sie nie naladuje a to juz mniejszy bol. inny zas ze zainteresowalem sie Alpine 9887r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

IB-CD100 chyba się adapter nazywał. Zamówiłem taki do swojego ODR'a - jak nie zadziała to będzie do sprzedania. Jak zadziała - dam ci znać... że działa ;P

 

Troszkę odświeżę temat.

No i jak, działa Ci ten IB-CD100 z ODR'em, jak działa to skrobnij coś nie co o tym,

bo też mam zamiar to kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jeśli chodzi o ipod adapter-y cd-ib100 i cd-ib100II to działają one praktycznie ze wszystkimi radiami pioneer-a po 1994 roku wyposażone w IP-BUS (dla mniej wtajemniczonych jest to dokładnie to samo wejście pod które podłącza sie zmieniarkę) i ładują każdego ipod-a niestety nie ładują IPhone-a sam używam IPod-a i IPhone-a i wiem dosyć dużo na temat adapterów mam ciągle w sprzedaży adapter-y do IPod-ów do radii Pioneer, Alpine, Kenwood i Sony. Edytowane przez Kepke_23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżę troszkę temat.

Jak wygląda współpraca CD-IB100 II z Ipod Classic? Podobno jak wyżej napisane działa do 5tej generacji. Co oznacza, że 5ta też, czy nie :).

Próbowałem z Nano MP4 ale nie można było nim sterować ale się ładował, działał jak podpięty pod zwykły aux.

Czy coś takiego będzie działać ze sterowaniem z DEH-P88RS?

post-3702-090224800 1295594423_thumb.jpg

post-3702-029052000 1295594438_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...