Skocz do zawartości

Zestaw odseparowany z porzadnym wykopem


AUDIOCARS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2.5way ,słyszałem kiedyś taką konfigórację i poza dużą głośnoscią zachowało się także dużo jakościowego brzemienia,system był zbudowny 2x pulse 6.5 ale tą aplikacje można rozważyć do innego systemu. takie zestwaienie wyłoniło się po odsłuchach i było o 180 stopni przeciwne do teoretycznego ;)...

post-2992-075101700 1285582068_thumb.jpg

Edytowane przez pablo155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem ale nie ma nic ciekawego z 8" czy 10" w 2ohmach od 200 do 250W RMS . Procz JL'a W3 lub Helix'a Esprit'a nic nie ma (lub ja nie znam) - a tych nie chce

 

Ze względu na Xtanta czaję się na RW10 ale :

1) Nigdy go jeszcze nie słuchałem ;

2) Priorytetem dla mnie są teraz woofery w drzwi.

a druga opcja to :

RCF W250 BP -> nie boisz się egzotyki i znasz googla więc pewnikiem znajdziesz co to i kto go wykorzystuje w swoich konstrukcjach :zawstydzony: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na Xtanta czaję się na RW10 ale :

1) Nigdy go jeszcze nie słuchałem ;

2) Priorytetem dla mnie są teraz woofery w drzwi.

a druga opcja to :

RCF W250 BP -> nie boisz się egzotyki i znasz googla więc pewnikiem znajdziesz co to i kto go wykorzystuje w swoich konstrukcjach :zawstydzony: .

 

RW10 - są 2 (Klipsch - ale to chyba domówka i Soundstream ale to ma ponad 500W RMS)

RCF W250 BP - to chyba jakies italiano ale znalazłem tylko 4 ohmówke ( http://cgi.ebay.it/RCF-W-250-SUB-WOOFER-DA-4-OHM-DA-250mm-NUOVO-UNA-BOMBA-/150499004634?pt=Altoparlanti_e_Subwoofer&hash=item230a7090da ) to tak na szybko z pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki , nie dopisałem

1) Chodziło mi o : DLS RW10 on jest właśnie 2 Ohm ;

2) Tak ten RCF jest 4 Ohm ale ...

a) Ma bardzo wysoką skuteczność dzięki czemu uzyskuje się przy tej samej dostarczonej mocy dużo większe natężenie dźwięku ;

b) Głośniki tego producenta (chyba wyłącznie) w swoich konstrukcjach wykorzystuje Syrincs .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten DLS'ik ciekawa opcja :) 2 ohmy 250W - skrzynka od 18-20L (czyli nie duza), troche wieksza powierzchnia membrany niz 8" i 649 PLN detalu. Co więcej widze ze Media Centrum ma go na balledro więc pewnie w stand. skrzynce 20L closed leży na półce...... hmmm jak znajdę chwile to może podjade i jakby byl to wrzuciłbym co by go posłuchac :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDIOCARS zostań przy Germancach będziesz zadowolony tylko fakt do nich zeby pokazały co potrafią musisz miec mocny agregat:) ja ma po 1 na strone aktywnie z A4 jest git ale jak graly pod ProX 840.0 bylo znacznie lepiej a teraz chodzi mi po głowie pomysł zeby zrobić zwrotki i dac je pasywnie pod jakies dobre 2 kanały i cos pod suba.. bu zakup uzywki prox graniczy z cudem znalazlem tez ciekawa oferte wiecie gdzie Soundstream REF4.920ale nigdzie nei ma info na jego temat.. Edytowane przez Czeslaw28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Audiocars podłączył? Grają? Wygrzały się? Ja tez chcę zmienić morele tempo na cos wykopem.A czemu nie focal kr2 power? Pozdr Paweł

 

Wygrzaly sie ale zamontowalem SAC 465.20 i jestem bardzo zadowolony, miesa jest tyle ze nie jeden maly sub tak nie potrafi pierdnac. Co najwazniejsze niskie tony sa bardzo miekkie i sprezyste, gora na niektoryc utworach deko kloje w uszy ale zwrotka ma tyle regulacji ze bez problemu mozna caly ten system ustawic pod swoje upodobania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...