Skocz do zawartości

KUPIĘ WZMAK POD SYSTEM DLS R6a -----------------


djmadden
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o kontakt na podany numer gg 5262936. Słucham wszystkiego najlepiej Techno house rock pop.

 

Pod Alpina 9855r więc ostrzy mi górę chciałbym coś takiego aby przytemperowało.

 

Polecają mi u-dimension rm v21 - co sądzicie

Edytowane przez djmadden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontakt na podany numer gg 5262936. Słucham wszystkiego najlepiej Techno house rock pop.

 

Pod Alpina 9855r więc ostrzy mi górę chciałbym coś takiego aby przytemperowało.

 

Polecają mi u-dimension rm v21 - co sądzicie

 

 

Chyba dobrze doradziłem w mailu koledze djmadden, gdyż też zaproponowałem poszukać tego Audisona, a Grzegorz1969 tylko to potwierdził takze radzę nie zastanawiać się nad u-dimension, gdyż ten VR zagra naprawdę bardzo dobrze i złagodzi ostro grające radio i tweetery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do RM V21 jest to na prawde świetny wzmacniacz, ale w połączeniu z Alpine nie bedzie łagodnie na górze. Ten wzmacniacz jest bardzo detaliczny i i troche ostry , wiem bo montowałem taki zestaw tyle ze system przedni to PB 3XL i góra ostra, a ten sam zestaw PB 3XL pod audisonem LRx 4.1k juz gral spokojniej o wiele na górze, ale tam tez był kenwood a nie alpine, do załagodzenia tweetera nie bedzie to dobry wybór, Z US Ampsa merlin MD 21 jest łagodniejszy i jest przy tym wększym basistą :P z niego nie bedziez mógł narzekać na brak basu, lub właśnie jakiś audison.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jesli jeszcze szukasz wzmaka pod R6A to mam na sprzedaz ciekawego Rockforda,stara dobra szkola. Model Punch 360a2, ten se starej dobrej serii (kaloryferek) Moc 2x90w czyli w sam raz. Sam pedzilem nim R6A przez dlugi czas i bylo swietnie. Jak jestes z okolic Warszawy to zapraszam na odsłuch a nie bedziesz zawiedziony. A w dodatku cena okolo 350zl. Jak cos to gg 9634312. Pozdrawiam. Sylwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam Alpine 3544 lub 3539. W przedziale cenowym do ~500zł na prawdę ciężko znaleźć lepszą alternatywę. Alpinki na papierze legitymują się mocą 2x150W rms przy 12V i 4ohm. Woofery R6 mają 3,6ohm, ponad 150W trafi na każdy z nich. R6 lubią być porządnie dowatowanie. Wzmaki testowałem je za równo na systemie przednim jak i na subie. 3539 jest według mnie bardziej wydajniejszy prądowo niż 3544, ale tą różnicę zauważyłem tylko na subie. Jeśli chodzi o system przedni, to 3539 i 3544 wypadają jednakowo (być może mam za bardzo gumowe uszy :D ), konstrukcje tych pieców są niemal bliźniacze. Stara dobra szkoła robi niechudą robotę z R6A. Wooferek przy dobrze wygłuszonych drzwiach, kopie aż miło :super: Tweeter T25 z zestawu R6A jest co nie co krzykliwy, dla niektórych męczący. Alpinki też nie należą do "kluchowatych", dlatego przy zestawieniu tweetera T25 i 3539/3544 można zastosować l-pad'a -6dB i będzie miodzio :cwaniak: Ale to tylko moja opinia, a ile ludzi tyle opinii :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak wyczerpującą relację na temat wzmaków, lecz niestety musiałem się wstrzymać z zakupem kasę musiałem przeznaczyć na coś innego. Ale temat powróci niedługo i wtedy będę szukał jednak Audisona Vr 209EVO. Czytając opinie na temat tego wzmaka myślę, że to czego szukam. Dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...