Skocz do zawartości

Co polecicie za głośnik basowy?


lukasz2617
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się jaki głośnik wybrac.Po głowie chodziło mi już wiele marek ,ale sam już nie wiem.Z czasem czytając różne tematy na forum dowiedziałem się ,że większość tych głośników raczej do dobrego grania sie nie nadaje.A więc do celu, potrzebuje głośnika najlepiej 30 cm ( rozważe również propozycje jakiś 25), słucham hh,dance, trance ,pop i to co w ucho raczej wpadnie.Od głośnika oczekuje dobrego zejścia oraz jakości przyzwoitej.Skrzynię do głośnika sklepe sobie sam przy waszej pomocy (projekt bo w tym jestem zielony ),myślę ,że dam rade.Ma to grać w focusie kombi.Jaki rodzaj skrzyni polecacie zamkniety czy br ?

(gdzieś posiadam skrzynię bez głośnika jbl 1204 bp).Głośnik bezie narazie napędzał axton c402 ok.350w RMS. Narazie nie moge przeznaczyć dużej kwoty na sprzęt ,sam głośnik myśle do ok 400 PLN ,moze byc używka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzi sobie już 20 centymetrowiec w kombi...czy odpowiednio ( z odpowiadającą ...właścicielowi i postronnym głośnością) to już pojęcie na zacięcie i gust właściciela.

25 cm w kombi do SŁUCHANIA MUZYKI jest pierwsza klasa , nie znam RE ale na pewno da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dla tego RE te 350 wat to nawet będzie za mało, ale zawsze coś. Te głośniki potrafią fajnie zagrać, jakościowo i zarazem potężnie jak na swoją moc i rozmiary. Mają dobre zejście i są dosyć szybkie. Można dać w closed albo dla większej zadymy w BR, zależy na czym Ci bardziej zależy   :P Masz budę kombi, więc spokojnie nagłośni takie auto. Edytowane przez stanec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB Quart DWH302, sam posiadam używam i jestem b.zadowolony

 

Ma dobre zejście, nadąża bez żadnych problemów za przodem, i nie boi się wysokiego cięcia, obudowa do niego to BR 50-60L @35Hz

 

Rock techno czy najczarniejszy rap - z każdym rodzajem muzyki radzi sobie nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...