Skocz do zawartości

Sprzedam swoje klocki


rainer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do sprzedania mam następujące klocki:

 

 

1. Radio Clarion DXZ958RMC, stan bdb, w komplecie ramka mocująca, ramka maskująca, pilot, kości ISO i czincz, instrukcja, wyjmaki itp. Cena: 950zł

 

2. Wzmacniacz 4 kanałowy Helix HXA 400 MKII, stan bdb, w komplecie oryginalne pudełko, instrukcja, dowód zakupu, naklejka, lekkie ryski na plexie, poza tym wszystko super. Napędzał przedni zestaw Rainbow SLG (100RMS) oraz suba MTX i bardzo dobrze kontrolował te głośniki. Cena: 450zł

 

3. Sub MTX Thunder 4000 10" (25cm) 200W RMS, nie dudniący, idealnie sprawdza się do uzupełnienie przodu i czasem również zatrzęsie autem. Zamontowany jest w specjalnie zaprojektowanej do niego skrzyni Closed (ok.21 Litrów), stan bdb, gra i wygląda jak nowy. Cena: 450zł

 

 

Wszystkie przedmioty są naprawdę w bardzo dobrym stanie, były użytkowane przez kilka miesięcy z głową. Jestem zmuszony sprzedać ponieważ auto w którym było to wszystko zamontowane jest na gwarancji i podczas serwisu dowiedziałem się że jak nie powrócę do fabrycznego nagłośnienia to mogę stracić gwarancję, a tego wolę uniknąć. Z wielkim żalem sprzedaje, gdyż jest sprzęt którego docelowo szukałem i spełnia moje oczekiwania w 100%.

Ceny poszczególnych klocków do uzgodnienia na PW lub mailowo: kajeran(małpa)op.pl. Na maila mogę oczywiście wysłać zdjęcia. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, nie chcę ryzykować. Niech coś padnie w elektronice to potem będę bulił jak za zboże. Wolę mieć czyste sumienie...Jedyne co zaakceptowali to wygłuszenie drzwi i założenie dystansów z MDF (szlak by mnie trafił jakbym musiał zakładać spowrotem te folie co były fabrycznie na drzwiach...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim cokolwiek zaczniesz wyprzedawać (chyba że chcesz) to usiądź i dokładnie przeczytaj umowę gwarancyjną gdyż :

1) Gwarantem jest producent/importer a nie ASO . Jeśli Ci kazali odłączyć wzmacniacz jako odbiornik prądu to równie dobrze możesz stracić gwarancje z tytułu używania ładowarki samochodowej do telefonu (też odbiornik energii).

2) Czytałem (i to jest fakt) że po wytłumieniu drzwi i założeniu głośników właścicielowi nie chciano uwzględnić gwarancji na drzwi, gdyż mocniejsze powodowały większe drgania co doprowadziło do pęknięcia powłoki lakierniczej. Nie mnie oceniać czy to doprowadziło ale opinia eksperta kosztowała by więcej niż lakierowanie drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię - uwierzyłeś że mogą Ci zabrać gwarancję? Może wystarczy zmienić ASO? ;)

 

dokładnie, ja znam niektóre osoby, które zastrzegały właśnie sobie prawo do możliwości montażu takiego audio w salonie, co by nie stracić gwarancji, a jako że salon chciał sprzedać dane auto, to się godzili :)

Więc tak jak pisze kolega - zmień ASO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat temu też miałem nowy samochód. Jedyna modyfikacja jakiej dokonałem to założenie innego bata od anteny (srebrny-alu, bo pasował kolorystycznie do auta). Po kilku miesiącach radio przestało grać...Pojechałem do serwisu i jak się okazało przez ten nie oryginalny bat zardzewiała cała instalacja anteny. Na szczęcie miałem znajomego w salonie i sporządził raport że to była wina oryginalnego bata....Wiesz ile kosztowała nowa instalka z batem..? 1500zł :przestraszony: Auto również było na gwarancji i musiałem to wymienić na oryginalną część a nie zamiennik ponieważ w przypadku jakiejś awarii mieliby pretekst do nie uznania w ramach gwarancji. Tak jak napisałem wcześniej miałem kolegę w salonie i nic nie zapłaciłem...

 

PS: drzwi są wytłumione, założone są dystanse MDF, ale głośniki są założone spowrotem fabryczne, a w nich basu naprawdę mało....

 

Troche zle się wyraziłem jak zamieściłem ogłoszenie, otoż od samego montażu wzmacniacza, innego radia itp. nie trace gwarancji, tylko jeżeli coś padnie w elektronice to od razu mają możliwość zarzucenia mi że to stało się z mojej winy. Nie mam zamiaru kłucić się z nimi, gdyż troche naoglądałem się w telewizji jak ludzie mają kłopoty z nowymi autami i to nie z ich winy i latają po sądach. Naprawdę wolę święty spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...