Skocz do zawartości

Doradzcie co kupic duzo pięniedzy na wydanie na sprzęt ;p


Marcin165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam Wszystkich jestem tu nowy.

mam pytanie możecie doradzić jaki sprzęt kupić do auta a mianowicie chciał bym kupić dwa głośniki w drzwi do przodu wzmacniacz i szkrzynie basowa lub tube i wszystkie dodktowe rzeczy co będą potzrebne.

 

Moje radio to Peiying py-8128m (kupował je jak byłem młodszy i byem troche głupi i pod wpływem emocji bo nowe radio i zbytnio nie siedziałem w tym sprzecie teraz juz wiem wiecej )

 

na sprzęt mam przeznaczone jakies 1200zł jak bedzie tzreb to wydam wiecej wiec prosze popiszie sie i powiedzcie co nalepiej kupić:D

 

a i nie muscie mi pisac ze musze sobie wygłuszyć drzwi i takie cos bo to wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam Wszystkich jestem tu nowy.

Cześć, zapraszam do zapoznania się z tematem Pierwsza wizyta na forum

na sprzęt mam przeznaczone jakies 1200zł jak bedzie tzreb to wydam wiecej

Więcej to znaczy ile :?:

Sprzęt nowy używany :?:

a i nie muscie mi pisac ze musze sobie wygłuszyć drzwi i takie cos bo to wie

Dobrze że Ty wiesz że wiesz tylko szkoda że my (przynajmniej ja) nie wiemy jaki masz choć by samochód, jakiej muzyki słuchasz i czego oczekujesz.

Już nawet nie chce mi się wspominać o tym że nie podałeś jaki rozmiar głośników chcesz na przód, skoro chcesz zacząć zabawę CA to raczej 16 no ale właśnie raczej...

Proponuję poczytać tematy w tym dziale

Opcja szukaj nie gryzie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na samochody Masz silnik-radio, Turbinke-wzmaka, glosniki-koła z oponkami..

 

troszkę inaczej bym to ujął :)

W sensie wizji :)

 

Silnik - wzmak

turbinka - głośniki

Oponki na kółkach - radio

 

Co z tego że będzie dobry silnik i turbinka, skoro opony będą do d***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze jestem przy Alpine :D

Czyli coś z cda proponowałbym Ale kto co lubi Mysle gdybys kupił np cda 9831 to napewno był byś zadowolony Bo i radyjko czasówke ma i zwrotke aktywna I nawet kiepsko nie gra A takie mozna nawet kupic tanio ja ostatnio takie wylicytowałem na allegro za 220 :D i działa bez zadnego zarzutu ... i nie zniszczone A pod takim radiem mozna juz cos rozbudowac Za 250 masz 9830 mysle ze tez nbył bys zniego zadowolony jako jednostke sterujacą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...