Skocz do zawartości

Radio Kenwood KDC-PSW9531 - wyłącza się


Marcino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nietypowy, a może i typowy a nic mi o tym nie wiadomo problem z radiem Kenwood KDC-PSW9531. Radio w stanie "Standby" działa normalnie, tzn można chodzić po Menu, bawić się ustawieniami itp, ale po przełączeniu czy to na Tuner czy na CD od razu się wyłącza - przy radiu jak zaczyna szukać stacji, zaś przy CDeku jak tylko zaczyna lecieć czas piosenki - głośniki też nie grają, nie szumią nawet, nic, coś powinny się chociaż odezwać. Co ciekawe - po dłuższym przetrzymaniu w stanie "Standby" - zalozmy 5 minut przełączenie na CD lub TUNER jest możliwe, nie wyłącza tylko głośniki nie grają, Z głośnikami domyślam się że chodzi o kostke bo nic innego chyba nie jest możliwe, zaś o co kaman z tym wyłaczeniem zaraz po przełączeniu na inne? Dodam może jeszcze, że jak już wyłączy po przełączeniu to nie właczy drugi raz bez wyciągnięcia kostki. Z góry dziękuję za wszystkie rady - radio kupione na allegro więc musze wiedziec czy kontaktować się ze sprzedawcą w razie zwrotu pieniędzy czy da się to zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłeś to radio? http://allegro.pl/item1168521633_kenwood_kdc_psw9531.html

Miałem je na oku, bo w moim Keniu jest podobna sprawa, tyle, że tam mam panel DMASK. Ogólnie radiu świruje, ekran potrfi sie wyłączać itd. Czesto tak sie zablokuje, ze tylko rozpiecie kostki z prądem pomaga.

Te radia nie są wysokich lotów. Zasięgnąłem kilku opinii, że ogólnie wiele z nich sie psuje. Ja sam nie wiem czy u mnie problem leży po stronie taśmy do LCD czy gdzie indziej.

Jak pukne w wyswietlacz to sie włącza, czasem nie, czasem sie zawiesi jakoś dziwnie albo panel w połowie drogi do zamknięcia stanie i nic nie pomaga :D

 

Sprzedawca sprzedał Ci uszkodzone radio, dobrze, ze go nie kupiłem zamiast swojego bo problem bym zamienił na problem. Radia ogólnie cięzkie do przebicia pod względem muzykalnosci i funkcji ale są mocno awaryjne.

Edytowane przez Karolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...