Skocz do zawartości

Kupie wzmacniacz 400-500 RMS TANI


zygi_z_wro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

150 zł z wysyłką sony xm-1502sx 380RMS w mostku tylko nie wiem czy sprawny stąd taka bardzo niska cena po podłączeniu pod akusa pali się zielona dioda normalnie, dalej nie wiem bo nie mam instalacji

 

http://allegro.pl/item1153803904_sony_xplode_380w_rms_chyba_uszkodzony.html

Edytowane przez rav00000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 zł z wysyłką sony xm-1502sx 380RMS w mostku tylko nie wiem czy sprawny stąd taka bardzo niska cena po podłączeniu pod akusa pali się zielona dioda normalnie, dalej nie wiem bo nie mam instalacji

 

http://allegro.pl/item1153803904_sony_xplode_380w_rms_chyba_uszkodzony.html

Pod twoim postem widzę że masz rozbudowaną instalację więc nie widzę problemu żebyś go podpiął i sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod twoim postem widzę że masz rozbudowaną instalację więc nie widzę problemu żebyś go podpiął i sprawdził.

fakt że mam 2 radia jedno leżące drugi w aucie mamy oraz 2 leżące wzmacniacze i 2 skrzynie basowe nie świadczy o tym że mam instalacje. niedawno zmieniłem auto i jeszcze nie mam kabli pociągniętych. auto brata też jeszcze nie jest okablowane tak więc nie mam jak sprawdzić sprzętu . Co do sonego dzisiaj był potencjalny klient, podłączyliśmy wzmak u niego w aucie jednak w głośnikach cisza tak więc jest uszkodzony na 100% klient się rozmyślił, tak więc sony nadal do wzięcia za 150 z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że mam 2 radia jedno leżące drugi w aucie mamy oraz 2 leżące wzmacniacze i 2 skrzynie basowe nie świadczy o tym że mam instalacje. niedawno zmieniłem auto i jeszcze nie mam kabli pociągniętych. auto brata też jeszcze nie jest okablowane tak więc nie mam jak sprawdzić sprzętu .

 

Dobre sobie.. jak byś chciał ( lub dawno już sprawdziłeś ten wzmak i wiesz, że jest zjeb .... ) to podpinasz pod byle jaki zasilacz 12 V ( zasilacz z kompa nawet ) dajesz sygnał z kompa, podłączasz byle jaki głośnik i już wiesz ...

 

A tak to piszesz takie herezje i szukasz jelenia :rolleyes:

Edytowane przez Kłosiol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre sobie.. jak byś chciał ( lub dawno już sprawdziłeś ten wzmak i wiesz, że jest zjeb .... ) to podpinasz pod byle jaki zasilacz 12 V ( zasilacz z kompa nawet ) dajesz sygnał z kompa, podłączasz byle jaki głośnik i już wiesz ...

 

A tak to piszesz takie herezje i szukasz jelenia :rolleyes:

masz napisane że wzmak już sprawdzony więc bez sensu się rzucasz. czytaj uważnie opisy a potem komentuj. jest nawet fota bebechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sprawdzony niby dopiero wczoraj a wcześniej nie ...

 

Bo jak czytam takie opisy na allegro itp to mnie bierze.

 

Wzmak nie sprawdzony lub sprawny w 99 %.... itp.

 

Przykład z kiedyś:

 

Hifonics BXI 1100 D z allegro. Chyba sprawny ale się nie włącza bo nie miał koleś pilota na kablu i to chyba tego wina... cena ok. 450 zł za niesprawdzony/zepsuty wzmak.

 

Chyba logiczne, że wzmak był zjeb... bo pilot nie jest do niczego potrzebny ! Ale jakiś lamus na to się nabierze może ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład z kiedyś:

 

Hifonics BXI 1100 D z allegro. Chyba sprawny ale się nie włącza bo nie miał koleś pilota na kablu i to chyba tego wina... cena ok. 450 zł za niesprawdzony/zepsuty wzmak.

 

oj pamiętny wzmacniacz, pamiętny :) nawet z tego co pamiętam ktoś go kupił z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...