Skocz do zawartości

Dvd w samochodzie


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie mam taki mały problem

 

A więc żona chce żeby naszym dzieciom jakoś umilić podróże

i wymyśliła żeby kupić jakieś dvd do samochodu

 

A teraz pytanie czy lepiej takie do powieszenia na zagłówki czy do sufitu przykręcane

 

Dzisiaj byłem w sklepie "dla idiotów" i oglądałem jakiegoś Philipsa

Wszytko fajnie, pięknie tylko jak by mi miały tak te kable wisieć to mogę jakiejś k....y dostać

Lepszym dla mnie było by kupić na sufit jakiś Alpine czy coś Tylko te ceny :przestraszony:

Może wy macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ile masz dzieci :?::wink:

 

To zależy, jeśli nie zamierzasz rozbudowywać żeby jeden dzieciak oglądał film a drugi grał w gry to zdecydowanie monitor podwieszany, raz że większy dwa że mniej mieszania z kablami. A podsufitowy monitor to już zależy ile kasy chcesz wydać, możesz kupić firmówkę za 2000-25000 a niefirmówkę na alledrogo możesz już za 700-1000 kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: dzieci to dwie dziewuchy 3 i 6 lat

Auto jest bez szyberdachu i to vw touran i myślę że miejsca jest w nim pod dostatkiem

Miałem nadzieję że ktoś tu z obecnych miał już do czynienia z takim czymś i mógłby mi jakoś doradzić co i jak

Czy w ogóle jest sens kupować jakieś bez firmówki czy lepiej trochę odłożyć i kupić jakiś lepszy

A co myślicie na temat firmy Zenec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz monitor z odtwarzaczem dvd to:

 

Alpine pkg-2000 nigdy zadnych problemow a zamontowalem ich sporo, do tego obraz dobrej jakosci, matryca o duzym kontrascie duzy minus to cena 3500pln

 

clarion ohm1088 (2900)i audio media(2300) to jedno i to samo tylko w dotyku zajezdza chinsczyzna jezeli chodzi funkcjonalnosc to ok

 

takze jakies spojrzenie na ceny "firmowek" juz masz pozostaja gwiazdy spod czerwonego sztandaru. Zdarzylo mi sie montowac peiyinga 10" dzialac dzialal, jakosc jak do bajek dla dzieci wystarczajaca, a cena ok 800pln

 

mowiac inaczej jezeli decydujesz sie na monitor renomowanej firmy warto dorzucic te pare zlotych na alpine

 

i jeszcze jedno profi montaz to koszt 800-1000pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halam dzięki za info

Teraz już coś przynajmniej wiem

Ja też osobiście jestem za tym Alpine, tylko ta cena jest chwilowo dla mnie zaporowa.

Czy mógłbyś mi jeszcze napisać na temat firmy Zenec, czy nie miałeś z nią nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...