Skocz do zawartości

Samochodzik :P


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

leon ma masakrycznie mal miejsca z tylu ;/ i wogole

 

 

ja jednak jak bym mial sie zastanawiac nad nowym to tylko

 

 

skoda octavia 67 tys nowka

 

qrde powiedz ojcu ze sie nie zna za 60 tys mozna miec tak fure ja normalnie nie moge tego przebolec ze twoj ojciec cche nowke ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Słuchajcie - ja nie wiem jak ta nowa croma ale w ogóle w Fiata bym się nie pakował.

Mój ojciec miał 3 Fiaty - ostatnia była brava z salonu - jak on biadolił na to autao a wydał 50 tys w 2000 roku,

później dwie używki - omega C i teraz volvo s60 D5 - dwulatek. Teraz mówi że już nigdy, przenigdy nie kupi samochodu z salonu (mam nadzieję że się będzie tego trzymał). Uważam że samochody z salonu są dla ludzi, którzy mają zdecydowanie za dużo kasy.

Nie ważne. Podobnie jak poprzednicy - żadnych Fiatów , ani francuzów. Fordy wbrew obiegowej opinii znacznie po 2000 roku się poprawiły jakościowo, Focus to naprawdę dopracowany model (zresztą mondeo, C-max, S-max, nowe galaxy to też samochody zdecydowanie lepsze niż Fordy z poprzedniej epoki firmy). Trzeba pamiętać, że żaden samochód nie jest wolny od wad.

Według mnie ta opcja z Ceedem też jest bardzo dobra - firma łata złą opinie po sephiach i innych kupach i wypuściła zaskakująco udane ostatnio modele.

Proponuje Ci (Twojemu tacie) nie ładować się we francuzy - to rosyjska ruletka - jedni są zadowoleni ale tych płaczących jest znacznie więcej. A rosyjska ruletka za takie pieniądze to ...

 

Pozdro

 

 

Czytasz daty postów czasem? [p]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szkoda że Hyundai i30cw a nie Kia Cee'd bo to praktycznie te same samochody są robione na tych samych podzespołach różnią się tylko nadwoziem i właśnie Kia jest dużo ładniejsza powiem ci ogólnie o tych samochodach że są BEZ AWARYJNE Pracuje jako mechanik w Serwisie KIA i Daewoo i one na prawdę się nie psują kolega mechanik tez ostatnio se kupił Cee'd i nie narzeka... Dobry wybór z tym Hyundai-em :)

<Wszystko leprze niż "FIAT">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
jesli o mnie chodzi to do60tys jako nowe kupił bym Mitsubishi Lancer Sportback 2.0 benzyna. Jak dla mnie to autko to ideał. Mój kuzyn w tym roku je nabył i bardzo,ale to bardzo sobie chwiali.Po prostu "Sportowe Kombi". Mi rownież przypadło go gustu i nie tylko :zdegustowany:. Jesli ktos sie zastanawia lub szuka w tym przedzialale cenowym nowego to polecam gorąco. 100% Made in Japan!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...