Skocz do zawartości

KUPIE RADIO DO 400zł


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kupie radio do 400zł nie mam sprecyzowanego jakie bo z jednej strony wiem co chce czyli ascetyczny wyglad i bezkompromisowo jezeli chodzi o dzwiek ale w obecnej chwili musze sie liczyc ze zdaniem mojej kobiety ktorej tak jak wyglad starych radyjek bardzo odpowiada ( zdziwilem sie bo jak jej pokazalem nake 45z majac juz w glowie komentarze ze wyglada jak safari uznala ze bardzo ladne 7903 tez jej sie podoba ) ale ciezko jest jej sie pogodzic z brakiem USB a jezeli nawet to radio musi bezwzglednie czytac wszystkie plyty a nie wybrane jak to robila 7903 ma to zmienic clariona dxz588 i oczekuje moze nie duzego progresu ale zmiany profilu brzmienia lecz nie moze byc za ostro na gorze , dolorzyc kasy nie moge wiec 400zł to gorny limit i fajnie jakby to nie byla jakas choinka. Ale tak czy inaczej podawajcie co macie jak mi sie nie spodoba to moze pomysle kupie a pozniej jej sprezentuje do jej samochodu jak kryzys sie skonczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co na allegro wisie sie dogadalem za 400 z wysylka... sprawa jeszcze nie przesadzona bo zobaczymy czy clarion pojdzie ;)

Ale gościu chyba nie ma do niego pilota :] a ja mam :ok:

 

 

 

 

O taki:

 

http://www.imagic.pl/files//16358/./RC-547.jpg

 

Przemyśl sprawę :wink:

 

 

 

Edytowane przez stanec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz to nie mam, więc dam zdjęcie archiwalne, ale mogę w domu wieczorem zrobić i podesłać aktualne ale nic się nie zmieniło

 

A za monitorem widać oryginalną półkieszeń.

 

 

http://www.imagic.pl/files//16358/./IMG_0224.JPG

Edytowane przez stanec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do clariona to on sie wyposazeniem nie rozni za bardzo od mojego , smiem twierdzic ze i brzmieniowo rewelki nie bedzie jezeli chodzi o roznice , raczej clariona nie szukam bo na te co bym chcial mnie nie stac a reszta to albo nie odczuje zmiany albo pojdzie na gorsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym sprzedać JVC KD-SH1000 z prockiem, czasówka i zwrotnica aktywna. Dodatkowo ma port USB i Wejście na karty SD.

 

Płyty nagrywane czyta bez zająknięcia (nagrywam z prędkością x16)

 

W zestawie półkieszeń, ramka nieoryginalna i pilot.

 

Cena 400 ( normalnie chodzą po 600 jednak mój model miał naprawiany zaczep od panela tak więc sprzedam go tanio).

 

Fotki jak coś mogę podasłać na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...