Skocz do zawartości

Kupię jakościowy system przedni


fellowes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupię dobrej klasy system przedni 16,5cm (2way). Szukam czegoś co będzie brzmieć naturalnie, ale żeby woofer miał dobrego kikca. Może być nówka jak i używka, cena ? dużo rozbieżność od 800-1600 max 1800, ale jak ktoś mi zaoferuje np. dls up6i za 500zł to jak najbardziej :-). Głośniki będą grać po dls a3 i alpine 9853r. Aktualnie mam helix esprit e136 i szukam czegoś co jakością i dźwiękiem będzie na poziomie reszty klocków, helixy mogę dać w rozliczeniu, czekam na propozycję :-). Z preferowanych głośników to wyższe serie DLS, helixa, może używany brax, macrom ext. Piszcie co macie i co może załatwić :-).

 

p.s aha nie ma się co spieszyć bo sprawa pilna nie jest.

Edytowane przez fellowes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaproponować zestaw ...kombinowany.

Wofery Beyma M6Power i twetery GMS model hi end .

Moge się podjąć "ustrugać" do tego zwrotkę pasywną ( na nie najgorszych elementach ) za całość chciałbym jakieś 700 PLNów.

O ile za górę do końca nie zaręczę ( u mnie deczko "przysypia" ale Alpinos powinien ją ożywić) o tyle kicka gwarantuję niezłego.

Sprzedaję bi mi się wofers "marnuje" w 3 way-u i inny ćwiczyć zacząłem, na górę "prę" uparcie w scan-speaka.

 

Cena uczciwa, spikery grają na poziomie minimum DLSa R6, Sprzęt nieskatowany około półroczny.

 

Oczywiście polecam cursorowe Corale :cwaniak: bo (w tej lidze) lepiej zawsze posłuchać co się kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby masz troche ten piec, jak byś miał dual mono mogłbym Ci zaproponować coś z duża iloscia

kicka za 1600 mianowicie mw160+md130+pasywka spx15m,( mam gdzieś też orginalną ,ale ta pozwala na zabawy z fazami)

Rainbow ref,leży i musze sie zmobilizować do podmianki, inaczej nigdy ich nawet nie wygrzeje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w zasadzie mam już trochę tych propozycji.

Sprawa wygląda tak

brax graphic6 - 1800zł

dls nobelium - 1600zł

^oba systemy używane

nowy hertz mlk -1600zł

nowy dls up6i 1150zł

x-program sa62 - 799zł (tylko nic o tych głośnikach znaleźć nie mogę)

używany zestaw helix rs6 bez zwrotek od peita - 1100zł

helix p236 od mikiego - 800zł

 

Sęk w tym że większość z w/w systemów nie mam możliwości odsłuchu. Teraz niewiem co będzie miało najlepszą proporcję cena jakość ;/. W braxie i nobelium skłania mnie to że to systemu z naprawdę wysokiej półki i raczej lipy nie będzie, natomiast przy x-p i helixie p236 skłania mnie jedynie to że zestaw jest nowiuśki i pachnący (tylko znów ta cierpliwość przy wygrzewaniu :mur1: ). Dobrze że jeszcze mam sporo czasu. Teraz mam do was pytanie gdzie mogę znaleźć testy, recenzje itp, w googlach za dużo się nie naszukałem.

 

Oraz pytanie do mikiego, ile masz tych zestawów ? bo cena jest kusząca a tj. piszę wyżej jeszcze mam sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...