Skocz do zawartości

Jaki wzmak do RF T2 15D2


Bonio86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,mam prosbe do wszystkich ktorzy siedza w dobrych wzmakach,co byscie mi polecili do subwoofera Rockford Fosgate T2 15" D2?

wzmakow jest multum i zaczynam sie gubic,sam juz nie wiem od czego zaczac,obecnie glosnik gra pod hifonicsem brutusem 1200rms,ale jak dla mnie wzmak za slabo sobie z tym radzi,potrzebuje czegos mocniejszego,i tu prosba do was,czy moglibyscie mi cos polecic? budzet do 2500zl oczywiscie monoblock,dodam ze sprzet do uzytku normalnego,nie potrzebuje sprzetu na zawody. Jesli macie jakies propozycje to piszcie... dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten steg bardzo ciekawa jednostka,fakt faktem swoje kosztuje no ale w jakosc nie watpie,a wlasnie poki mowa o jakosci,czym sie roznia wzmacniacze klasy D od AB? tylko prosilbym o troche bardziej wyczerpujaca odpowiedz niz tylko slowo "jakoscią". sorry za pytania ale u mnie w miejscowosci ani w okolicy do 80km nie mam gdzie posluchac wzmakow ani subwooferow i musze czerpac informacje praktycznie jedynie z wlasnego doswiadczenia badz za posrednictwem cudzych opinii i internetu. Co myslicie o Ground Zero GZTA 1.2000MK2 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten steg bardzo ciekawa jednostka,fakt faktem swoje kosztuje no ale w jakosc nie watpie,a wlasnie poki mowa o jakosci,czym sie roznia wzmacniacze klasy D od AB? tylko prosilbym o troche bardziej wyczerpujaca odpowiedz niz tylko slowo "jakoscią". sorry za pytania ale u mnie w miejscowosci ani w okolicy do 80km nie mam gdzie posluchac wzmakow ani subwooferow i musze czerpac informacje praktycznie jedynie z wlasnego doswiadczenia badz za posrednictwem cudzych opinii i internetu. Co myslicie o Ground Zero GZTA 1.2000MK2 ?

Z GZ mialem A/B gzna 2800x jak dla mnie dosc dobry piec. Ale seria nuclear nawet na forach niemieckich to najnizsza z serii na któa warto zwrócicic uwage.

 

 

Z mojej strony RF t 1500-1bd zrobił by dobrą robote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...