Skocz do zawartości

GPS Sony nav-u NV-U51G


MasterTomsteR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocnej duszy która pomoże mi z tą nawigacją. O co chodzi.

Dostałem od znajomego Irlandczyka tę nawigację. Pomyślałem że przyda się bo latem jadę do Polski z rodziną ale wracać będę sam i mój nawigator (żona) mi nie pomoże. Chodzi i przejechanie Niemiec i Holandii. Satnav który dostałem ma tylko mapy Irlandii, UK i... Belgii (!) i to z roku 2007 więc już się spotkałem z tym że kilku nowych dróg nie ma na tej mapie. Więc potrzebuję mapę Europy.

Buszując w sieci znalazłem pomocne tematy ale ludzie jakby nabrali wody w usta a na "elektrodzie" pytanie nooba (w tym temacie jestem zieloniutki) spotkało się z kasacją postu...

Wiem że karta miniSD (512 mb) jest w środku i trzeba navi rozkręcić. Rozkręcałem, dostałem się do niej, itp. Kupiłem kartę 2 gb.

Wiem że navi Sony ma mapy czy też soft firmy Navigon. Mam mapę Europy tej firmy, mam też Automapę. Na którą się nastawić? W Polsce będę tym autem raz a potem znów będę jeździł po Irlandii...

Wydaję się że najpierw trzeba ją odblokować ... czyli jakby wykonać kilka tricków żeby pokazał się WinCE (tak?)

Pomocny wątek na elektrodzie

Z resztą chyba bym sobie poradził gdy nie ten pierwszy etap.

Problem w tym że mój komp a w zasadzie dwa bo i laptop mają Windowsy 7 (w dodatku 64bit) i nie mogę zainstalować na nich programu ActiveSync. W zamian mam: "Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile". W efekcie komp się łączy z navi , widzi ją ale nie mogę nic kopiować, wklejać czy przenosić.

Jakaś pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...