Skocz do zawartości

KICX - opinie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Chciałbym poznać opinie użytkowników forum na temat głośników i wzmacniaczy marki KICX.

 

Zastanawiam się nad małymi zmianami sprzętu i zainteresowałem się tą marką... Chciałbym wymienić przedni zestaw i po głowie chodzi mi KICX PRO 6020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo fajny zestaw chodzi ci po glowie , woofery bardzo bardzo fajne niestety kilka zestaow kicx odsluchiwalem i nie mam super opinie o tweeterach ale moze moj konfig byl nie odpowiedni zeby zagraly dobrze Co do wzmakow to co prawda sluchalem samochodu zrobionego prawie w calosci na komponentach kicx ale nie chce wydawac opini bo bylem jeszcze malo odsluchany w roznych klockach i wtedy bylem pod ogromnym wrazeniem tego jak gralo dzisiaj dlabym 10/10 za aplikacje komponentow i ich zgranie ale co do opini na temat co sa warte te komponenti to wole sie wstrzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie całe Car Audio zrobione na sprzęcie KICX i jestem z niego bardzo zadowolony Można je obejrzeć tutaj

Zmieniony został wzmacniacz na KICX KAR 4.150 i dopiero on pokazał na co stać zest5aw przedni i suba...

Tak więc z czystym sumieniem polecam sprzęt KICX!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze jest to calkiem niezla propozycja jesli chodzi o systemy odseparowane w cenie do 600zl. Sam posiadam taki zestaw, tzn Kicx PRO 6020 i graja naprawde calkiem niezle, Przy moim setupie tj: 9835R+Philips DAP650+ Kicx troszke jest wyostrzona góra ale w 10 stopniowej skali to wyostrzenie moge ocenic na 4,5 Czyli nie jest zle Zestaw w dobrze zrobionych drzwiach potrafi zatrzasc nogawkami ale gdy trzeba zagra kulturalnie. Wg mnie jest to ciekawa konkurencja dla HSK i R6A. Ale to tylko moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odgrzeję kotleta.

 

Osłuchiwał ktoś w/w zestaw i jest w stanie porównać go do forumowych hitów? Kilka latek minęło od ostatniego wpisu, to i może wyklarowały się jakieś nowe opinie na jego temat.

Szczególnie interesuje mnie czy tweeter bardzo odstaje od np. Helixowego P1, czy tez innych propozycji w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...