Skocz do zawartości

To my jestesmy chu.... czy laski


sanders156
 Udostępnij


Rekomendowane odpowiedzi

A że moja kobitka sie oburzyla i kazala mi zrobic ankiete

 

bo j.e.b.n.e barana :rotfl::hyhy:

 

troche stronnicze to forum

 

8:0 xD

 

a co się spodziewać - w końcu sami faceci

 

no jak widać nie :rotfl::rotfl::rotfl:

 

w 80% baby rządzą na tym świecie co widać np po przykładzie kolegi sandersa (20% to kolesie z grubym portfelem)

kto ma jakieś wątpliwości niech obejrzy jeszcze raz testosteron lub lejdis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156 napisał/a:

A że moja kobitka sie oburzyla i kazala mi zrobic ankiete

 

 

bo j.e.b.n.e barana :wstyd::]

 

Oj nie czepiaj sie ta ankieta to zaklad z ktorego obie strony moga miec profity

Jak widac wyszlo na moje ale tak jak wspomnialem wyniki beda podwazone bo zbyt jednostronnie :rotfl:

 

My faceci jesteśmy prości i wygodni - jak już znajdziemy coś co nam się podoba, to po prostu niechce nam się szukać czegoś lepszego Oczywiscie nie zawsze ..ale myśle ze to jeden z powodów takiego a nie innego wyniku.

 

Tu sie zgodze a kobiety jakos zawsze nie zadowolone albo z siebie albo z nas

 

[ Dodano: 2010-05-11, 13:07 ]

terrorsiejem, Wspolczuje ci chlopie.... naprawde , ale jak to pisali inni ten chu... czas przeminie , nawet nie wiem czy jest sens sie mscic bo to tylko bedzie rozdrapywac rany , zostaw ja i idz nowa droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja powiem tak; baba lubi od czasu do czasu dostać porządny opierdol...

Jak kiedyś swoją wyjebałem z auta i kazałem jej zapier... 5km w nocy w zime z buta do domu to tyłem be itd ale po 2dniach sama się odezwała i przeprosiła. A jak doszłem do wniosku że nie chce jej stracić to zrobiłem się miękki i za dużo se pozwalała a jak dostałem nerwicy i jej coś tam wygarnołem i to przez jej zachowanie to ja musiałem coś wymyśleć żeby się uspokoiła...

Na koniec to sama stwierdziła że mi na niej nie zależy bo za mało zazdrosny jestem...

 

I weź tu traf człowieku,za bardzo zazdrosny to ci powie że jej nie ufasz i że pojba...jesteś

Za mało zazdrosny to ci powie że ci nie zależy i bądź tu mądry... :rotfl:

 

więc dla mnie w 80% laski to huje mam w okolicy kilka dobrych tego przykładów…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zostawiła kobieta mojego dobrego ziomka, nie potrafi nawet podac powodu.. laski same nie wiedzą czego chcą.. najgorsze jest to że o takich sytuacjach kiedyś się nie słyszało.. więc albo je wszystkie poj*bało , albo byłem głuchy i ślepy.

nastepny przypadek , kilka dni temu zostawiła kobieta mojego znajomego, powiedziałą że znajdzie sobie kogoś kto lepiej wychowa jej córkę. to po huj robiła sobie z nim dziecko ?

laski to h*je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...