Skocz do zawartości

SUB w drzwiach


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Herdi, Raadek, Grzegorz1969, Ja rozumiem ze przy was moja wiedza jest nikla i slucham was i wyciagam wnioski ale czynnik kombinacji pozostaje , co do tego czym sie rozni sub z przou od suba w bagazniku to raczej niczym a wyzsze ciecie mialo byc swoistym eksperymentem bo cos mi mowi ze dzieki temu ze gralby juz czestotliwosci ktorych kierunkowosc moge uslyszec moglo by to wplynac pozytywnie badz negatywnie na budowanie sceny , takie moze przeczucie , bo kombinuje sobie ze gdyby z tylu sub gral wyzej to wprowadzilby wiecej szkody niz porzytku z uwagi ze jest za plecami na fotelami i pod polka i gdyby zagral 150hz a przod dajmy na to gralby dopiero od 150hz to sub srobil by spory haos przynajmniej mi sie tak wydaje a gdyby byl z przodu mniej wiecej w miejscu wooferow , woofery w okolocach lokcia a tweeter na slupku to moglo by to miec nie koniecznie zly wplyw na scene.... ale moze sie myle :P

 

Grzegorz1969, Słucham twoich sugesti i wieczorem z pewnoscia poszukam tego emphasera :P

 

 

cursor, To tez jakas opcja 2x8 w boczkach z tylu terz myslalem i widzialbym bym tam 2x REX 8 bo do kulturalnej 8' jeszcze nie doroslem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie używasz w znacznym stopniu schowka pasażera to tam można by 8" wstawić.

Dokadnie to samo bym zaproponował wywal schowek i wyrzeźb w zamian jakąś fajną skrzynkę :P

 

2x REX 8 bo do kulturalnej 8' jeszcze nie doroslem

A co że niby REX-y kulturalne nie są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156 napisał/a:

2x REX 8 bo do kulturalnej 8' jeszcze nie doroslem

 

A co że niby REX-y kulturalne nie są :zdrowko:

 

 

Mialem na mysli IT MDS 08 i tego pokroju uzupelniacze pasma :P

 

[ Dodano: 2010-04-30, 00:45 ]

Kamyk napisał/a:

Jeżeli nie używasz w znacznym stopniu schowka pasażera to tam można by 8" wstawić.

 

Dokadnie to samo bym zaproponował wywal schowek i wyrzeźb w zamian jakąś fajną skrzynkę :rotfl:

 

 

Nie wiem czy to mnie nie przerasta a przedewszystkim czy wibracje nie beda przechodzic mi na kokpit ktory zacznie skrzypic czy chociazby na kierownice ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wibracje nie beda przechodzic mi na kokpit ktory zacznie skrzypic czy chociazby na kierownice ??

Nic takiego się nie dzieje a u mnie to stary klamot. Wręcz przeciwnie jestem pozytywnie zaskoczony tym, że trzeszczenia nie ma.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i GIT, Walcz Waść zatem zaciekle, a relacje z boju swgo racz nam tu opisać wszystkim. Bo wiedzy naszej poszerzeniu szanse dać chcemy

:zdrowko::rotfl: Albowiem zwierz za którego pogonią przez zaciętość naszej jaźni się uparliśmy cały czas zda się daleko od Naszych zamierzeń uciekać a niekończąca pogoń niełatwym dziełem się wydaje :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...