Skocz do zawartości

Małe pytanko-ile?


kinek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to jeszcze raz ja tylko nie z autem peugeot 206 tylko 307(moze pamietacie),stwierdzilem ze nie ma sensu ladowac sprzetu w 206 bo cos mi sie zdaje ze bym szybko sprzedal i dupa instalacja by poszla na marne,ktora miala kosztowac 1500zl w zakladzie,co lepsze znalazlem goscia ktory sie bawi w instalacje car audio(lubi to robic i dłubac),dorabia sobie i zrobi mi to o polowe taniej,tylko maty mam przywiesc swoje-teraz pytanie ile bede potrzebowal mat dynamat do pary drzwi w 307 i gdzie najtaniej kupie?

 

5 takich mat wystarczy jedna mam za 75zl

 

 

http://www.allegro.pl/item1014582345_maty_..._najtaniej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 x 75 = 375

 

Lepiej chyba

Door kit

i do tego za "przyoszczędzone" 75 złociszy

GMS absorbing

A po dołożeniu "troszkę" ( raptem 25 zł) 2 takie sztuki.

Będzie " na moje oko" lepiej, profesjonalniej i po prostu ... sensowniej :) , furtki beda zrobione na "ta lala" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 x 75 = 375

 

Lepiej chyba

Door kit

i do tego za "przyoszczędzone" 75 złociszy

GMS absorbing

A po dołożeniu "troszkę" ( raptem 25 zł) 2 takie sztuki.

Będzie " na moje oko" lepiej, profesjonalniej i po prostu ... sensowniej :) , furtki beda zrobione na "ta lala" :)

 

door kit to niezly kit, policz pole powierzchni

 

 

dzis wyklejalem 307 5 drzwiowa weszly prawie 3 mayt z mega paka (120x60)

 

mala rada, aby uspokoic boczek poszlo ok 3kg brax'owego błota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wyklejalem 307 5 drzwiowa weszly prawie 3 mayt z mega paka (120x60)

Door Kitem wyklejałem Nissana sunny kombi co prawda gdybym bazował tylko na tym zestawie trzeba by było główkować i podejść do sprawy oszczędnie.

Natomiast zapewniam , że w mojej opcji na tego peugota :) starczy materiału na DOBRE wytłumienie dwójki drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maty z bulka 208pln/m^2

door kit 268pln/m^2

 

ergo door kit to kit

 

jakbys pobawil sie kalkulatorem to bys zauwazyl, ze door kit=3 maty z bulka

 

 

 

kinek21 jak masz 3 drzwiowego to pojdzie jeszcze wiecej, z ta roznica ze ja mowie o wyklejeniu zwenetrznego i wewnetrznego plata drzwi

 

 

z pewnych zrodel wiem, ze na rynku pojawia sie maty kolejnego producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie sobie a ja nie wiem co wybrac ,kazdy inaczej jak to na forum ,kto coma to lepsze!!!

 

A czego się spodziewasz, jeden woli córkę drugi matkę to normalne, jak nie kupisz i sam nie obczaisz to ciężko będziesz miał bo ktoś ci doradzi a potem będziesz miał pretensję że nie wyszło tak jakbyś chciał... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poscie wyraznie napisales ze wybrales juz dynamat. Nie bylo pytania co wybrac tylko "ile kupic". Tematow o wyborach mat jest kilkadziesiat na SCA, to raz. Dwa - to oczywiste ze w takim temacie kazdy bedzie polecal co innego... Ja np polece dyna bo mam, uzywam i jestem bardzo zadowolony. Jesli stac Cie na niego to nie ma sie co zastanawiac...

Inna sprawa to taka, ze masz kogos kto dlubie przy CA i bedzie Ci to montowal to czemu on Ci nie doradzi i nie powie ile kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...