Skocz do zawartości

GOLF MK4 ARL KRIS


kris
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie głupotą jest robić audio w aucie a za chwile sprzedawać auto,gdyż i tak nikt Ci za to kasy niezwróci. Jednym słowem dupa blada.

Co jak co ale 33 kafle za golfa IV to lekko przesada, z 2007 roku V można kupić. Przy sprzedaży samochodu audio najlepiej wyjąć bo i tak mało kogo ono interesuje przy kupnie.

 

A tu piękny fakt jak zobaczyłem cene tego golfa 33tys. to się przestraszyłem, niepowiem ładnie jest zrobiony,zapewne i pięknie gra. Ale to jest dalej golf 4, i rakiety z niego niezrobisz.A wsadzając kupę kasy w audio i myśląc że potencjalny klient się trafi to będzie ciężko oj ciężko.Po mojemu to lepiej audio wyciągnąć i sprzedac osobno. Obniżamy w ten sposób cenę auta ale racjonalna robi się cena za auto. Ale każdy ma swoje zdanie i ma prawo wyrazić swoją opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to już jakaś rakieta jest z tym silnikiem... Po za tym cenę ustala sprzedający. Samochód sobie za tyle wycenił i możliwe, że za tyle sprzeda. Samochód z dobrych rąk i to już podwyższa jego wartość. Co z tego, że kupisz golfa V w tej samej cenie, jak będzie golas z silnikiem 1.6!!! Według mnie cena odpowiednia bo obracam się w tym samym świecie motoryzacji, że tak powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa ten turbo timer ?? I gdzie go idze kupić ?

 

Podtrzymuje prace silnika po wyjęciu kluczyka w celu wychłodzenia sprężarki. Czas mozna ustawić dowolnie. Kupić możesz w każdym sklepie tuningowym i na al.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co jak co ale 33 kafle za golfa IV to lekko przesada,

Lepiej za ta kase kupic V z silnikiem 1,4 albo 1,6 <LOL> Patrzysz tylko na bude a nie na wyposarzenie i silnik.

Nie pierwsza nie ostatnia osoba.

Ale to jest dalej golf 4, i rakiety z niego niezrobisz.

I tu sie mylisz po programie już fajnie śmiga. Wymieniam T na GT22 , sprzegło i mam -+220km/440NM zalezy w jakim stanie są wtryski. A to już fajnie śmiga. No chyba dla Ciebie to mało .

 

Co z tego, że kupisz golfa V w tej samej cenie, jak będzie golas z silnikiem 1.6!!! Według mnie cena odpowiednia bo obracam się w tym samym świecie motoryzacji, że tak powiem.

Sensownie napisane:)

wszystkich modach jakie przeszedł (w tym temacie z 1/3 jest opisana)

I dlatego może mówia że dużo che.

Podtrzymuje prace silnika po wyjęciu kluczyka w celu wychłodzenia sprężarki. Czas mozna ustawić dowolnie. Kupić możesz w każdym sklepie tuningowym i na al.

Dokładnie takie ma działanie.

temat zamykam chyba że autor się pojawi i będzie chciał ciągnąć go dalej

Dzieki za odblok

Ps. Kumpel sprzedał kilka miechów temu Golfa IV z 2001 za ponad 70k zł.

Czarny z ProTurbo?

 

Coś od czasu porządków greg-si coś się zmieniło?

 

Z Audio to Voltomierz i nowe radio

http://krisaudio.1-st.pl/Zdjecia/GolfARLKRIS/410.JPG

http://krisaudio.1-st.pl/Zdjecia/GolfARLKRIS/446.JPG

Z innych troszke sie zmieniło ale to forum CA to nie bede sie chwalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej za ta kase kupic V z silnikiem 1,4 albo 1,6 <LOL> Patrzysz tylko na bude a nie na wyposarzenie i silnik.

Nie pierwsza nie ostatnia osoba.

 

 

Sorki jeżeli uraziłem, ale to tylko wycinek mojej wypowiedzi z całości. Odnosiłem się do sprawy audio przy sprzedaży samochodu. Jeżeli się mylę to mnie popraw ale czy właśnie audio nie podwyższa ceny samochodu?

P.S nie patrzę na budę tylko na całość. To jest nadal golf 4, choć zadbany i z bardzo dobrym silnikiem. Wiem cena to sprawa indywidualna i nic mnie do tego. Jeszcze raz powtórzę odnosiłem się do sprawy samochód z audio, bo audio idzie wraz z samochodem (przynajmniej tak jest na aukcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki jeżeli uraziłem,

Nie uraziłes.

Ja wiem że na tuningu sie nie zarabia tylko traci.

Jeżeli się mylę to mnie popraw ale czy właśnie audio nie podwyższa ceny samochodu?

Nie przewyższa . Ale pamietasz pewnie wcześniejsze auto jakie miałęm to w nim kilkukrotnie przewyższało wartość.

 

Jeszcze raz powtórzę odnosiłem się do sprawy samochód z audio, bo audio idzie wraz z samochodem (przynajmniej tak jest na aukcji)

Wystawiłem bo miałem okazje cos kupic. Niestety po kilku telefonach @ z cyklu ile pali, ile bez audio ile za serie to zrezygnowany jestem. Okazja "odjechała" nowy sezon pewnie cos sie zmieni w audio kosmetyka moze tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie że przewyższa tylko podwyższa cenę.

Przepraszam źle przeczytałem. Mój bład.

Bez audio też za tą kwotę byś sprzedawał?

Poniżej 30 ile to nie wiem nie zastanawiałem sie bo z założenia chciałem sprzedac całosc bo jak mi sprzecik zostanie to nast auto jakie kupie to spowrotem bede dłubał a powoli chciałbym z tym skończyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolly - czyli Twoim zdaniem, jeśli ktoś dba o swoje auto, huha, dmucha i glancuje tak, aby nie miało żadnej skazy, do tego części wymienia na oryginały lub wysokiej klasy zamienniki, dba o wymianę oleju i itp. to ma auto swoje wycenić na cenę zajeżdżonego przeciętniaka, w którym wożono gnojówkę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu przekręcasz jego słowa? Ma rację - cenę ustala rynek. Albo inaczej - auto jest warte tyle ile ktoś za nie da. W chwili wystawienia widocznie tyle nie było warte. Bo co z tego, że 50 kolesi się spuści nad megahipercudnym Golfem. W przypadku sprzedawania auta liczy się jedno - sprzedanie - a nie fan klub na forum;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolly - czyli Twoim zdaniem, jeśli ktoś dba o swoje auto, huha, dmucha i glancuje tak, aby nie miało żadnej skazy, do tego części wymienia na oryginały lub wysokiej klasy zamienniki, dba o wymianę oleju i itp. to ma auto swoje wycenić na cenę zajeżdżonego przeciętniaka, w którym wożono gnojówkę ?

Jasne, że nie. Drugi raz powtórzę pisałem o podwyższaniu ceny auta poprzez dodawanie audio w komplecie. Z krisem już sobie wyjaśniliśmy. Jeżeli wystawiłby auto bez audio za taką cenę uznałbym to za cenę zawyżoną dla mnie ale nic bym nie pisał bo to nie moja sprawa. Do Emila odniosłem się o ten tekst którego najbardziej nie lubię na forum. Coś jest warte tyle ile sobie sprzedawca zażyczy. To nie odnosiło się już do Golfa krisa tylko do tego tekstu i na szybko podałem przykład swojego samochodu. Tak samo mogłem podać przykład dowolnej rzeczy z CA np helixa a4. To jest dobry przykład bo jak widać rynek uformował ceny tych piecyków za okolice 1400 zł w używce. Jak ktoś wystawiłby za 2500 zł to już byłoby grymaszenie. Tego właśnie dotyczyła się moja wypowiedź do Emila.

Odnośnie jeszcze dbania o samochód. Owszem ale niestety rynek warunkuje ceny i to surowo. Logiczne że parch będzie tańszy i dłużej będzie "szukał" kupca niż zadbany rodzynek. Teraz dam Ci prosty przykład na swoim przypadku.

E46 kupiona za 33k zł, włożone ok. 6k zł bo lubię mieć wszystko więcej niż sprawne. Prosta matma i wychodzi 39k zł. Popatrzmy teraz na ceny takich aut. Jak bym sprzedał po roku czasu od nabytku za cenę kupna to byłoby bardzo dobrze. Niestety wiem jak to jest w praktyce. Sprzedawałem Civica Vgen wychuchany, zadbany, zawsze serwisowany na dobrych częściach. Niski jak na ten rocznik przebieg który był autentyczny. Niestety nikt nie patrzył na to i oferty nie było adekwatne co do stanu i poszedł również w cenie która była moim zdaniem za niska w porównaniu do tego co schodzi o nie wiele mniej. Takie realia i nic na to się nie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...