Skocz do zawartości

GOLF MK4 ARL KRIS


kris
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kris, sprawdzałeś czy ten siłownik Ci podniesie tą zabudowę? Bo jest w takim miejscu że będzie miał bardzo ciężko. Ile on ma N?

Bo miałem 2x120N i okazało się że są za słabe a miałem pod lepszym kątem i w lepszym miejscu.

 

Mój max 1000N wiec da rade . Ale sadze że 100 wystarczy :hyhy: to tylko bedzie maskownica :)

Siłownik mine podnosi :) wiec mocy mu nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój max 1000N wiec da rade .

To luz :hyhy:

A skoro ma podnosić tylko maskownice to będzie miał dużo zapasu.

 

Miałem robic tak zeby calos sie podnosila ale zrezygnowałem z tego. Subek jest w kole wiec co mi da to że podniose sobie Skrzynke z wzmacniaczami jak i tak koła nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO mnie denerwuje to ułożenie kabli nie dało się tego super ogarnac tak zeby to ładnie leżało. Poprawie to opaskami dojdą jeszcze głośnikowe i sygnałówki ale sie zastanawio czy nie wywiercić dziurki i pościć ich dołem :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. ty to rzezbisz po robocie?

 

Pracuje tylko dorywczo a tak to bezrobotny jestem.

 

To niezłą masz dorywczą pracę dzięki której masz taki samochód i taki sprzęt car audio :):hyhy:

 

Wyksztłcony bezrobotny:)

Dobrego mam szefa :) Ale szukam czegoś na stałe

kris, z zasilającymi też mam problem żeby je powyginać tak jak chcę. Głośnikowe i sygnałówki układają się jak malina :rotfl:

A co z przodem? Co będzie w drzwiach? Tak jak w SC 2xhelon na drzwi?

 

Niby taki drobiazg jak ułozneie kabli itak tego widać nie będzie ale mnie drażni nie wiem może jak zepnę to będzie lepiej no nie wiem. Teraz obklejona zabudowa nie za fajnie sie wierci bo materiał sie sciąga.

Tak ale 2woferek idzie na tył . Jeszcze nie rozebrałem "boczka" nie wiem jak tam to wygląda i jak to wygłuszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carpower napisał/a:

kris napisał/a:

patryk22 napisał/a:

. ty to rzezbisz po robocie?

 

 

Pracuje tylko dorywczo a tak to bezrobotny jestem.

 

 

To niezłą masz dorywczą pracę dzięki której masz taki samochód i taki sprzęt car audio :):hyhy:

 

 

Wyksztłcony bezrobotny:)

Dobrego mam szefa :rotfl: Ale szukam czegoś na stałe

 

tez chce tak dobrze płatna prace :)

a jesli chodzi o projekt to widac ze masz leb i lubisz sie bawic profi, to tak jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carpower napisał/a:

kris napisał/a:

patryk22 napisał/a:

. ty to rzezbisz po robocie?

 

 

Pracuje tylko dorywczo a tak to bezrobotny jestem.

 

 

To niezłą masz dorywczą pracę dzięki której masz taki samochód i taki sprzęt car audio :) :)

 

 

Wyksztłcony bezrobotny:)

Dobrego mam szefa :) Ale szukam czegoś na stałe

 

tez chce tak dobrze płatna prace :)

a jesli chodzi o projekt to widac ze masz leb i lubisz sie bawic profi, to tak jak ja :)

 

Dzieki za komplement :)

 

http://krisaudio.1-st.pl/Zdjecia/AudioGOLF/105.JPG

http://krisaudio.1-st.pl/Zdjecia/AudioGOLF/106.JPG

http://krisaudio.1-st.pl/Zdjecia/AudioGOLF/107.JPG

http://krisaudio.1-st.pl/Zdjecia/AudioGOLF/108.JPG

http://krisaudio.1-st.pl/Zdjecia/AudioGOLF/109.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRISS tak ogladam sobie te zdjecia i zastanawiam sie czemu nie dales termokurczu w kolorku czerwonym na kable plusowe? jak myslisz nie ladniej by to wygladalo? no i po za tym latwiej w razie czego bylo by sie polapac :niepewny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRISS tak ogladam sobie te zdjecia i zastanawiam sie czemu nie dales termokurczu w kolorku czerwonym na kable plusowe? jak myslisz nie ladniej by to wygladalo? no i po za tym latwiej w razie czego bylo by sie polapac :/

A takie mam zboczenie jak czarne to czarne. Mogłem dac cała pelcionek czerwona i czerwone koszulki ale nie podoba sie mi i instalacji taka plecionka. Tak samo jak uchwyty samoprzylepne uparłem sie na czarne pomimo że tego widac nie bedzie :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa instalka inna niż większość :P

 

Powiedz mi , bo chyba mówiłeś a ja zapomniałem , Po co podwójne zasilanie do piecy ?

 

Nie zaszkodzi Powinien byc na jednym kondensator ale go nie będzie .

 

Mały zastój w temacie był ale troszke "pod maska" sie zmieniło autko dostało nowy program w firmie CompSport:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...