Skocz do zawartości

Steg ST650C,SQ650C


dustevo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Misio,

 

Jak wrazenia ? jak to gra ? Mozesz sie odniesc jakos do tych przetwornikow?

 

Pytam bo mam "okazje" kupic SE650C - ponoc total haj end ktory katalogowo kosztuje 499 juro

 

Moze kupic nowki sztuki za 1200 zl i zastanawia mnie gdzie jest haczyk ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi sie odniesc w sumie. Mialem ori 3way ze wzmakiem i gralo to calkiem ok ale brak gory mega za to dol po wygluszeniu tylko poszycia efekt jak bys suba wrzucil. Wygluszylem drzwi i tapicerke jak trzeba, wzmakiem pedzone i moje wrazenia sa takie ze gora i srodek mega ale dol juz raczej bez szalu. Nie wiem czego oczekiwac z woofera moze nastawiam sie jak glupi ze drzwi lupia jak subwoofer a tak naprawde maja sobie plumkac dolem. Musze wpasc na spota w wawie i pogadac z madrzejszymi. Dodam ze brat ma c4 2013r zrobiony w firmie car audio i jemu przod tez wgl nie schodzil wiec zaraz wpadl subwoofer a liczyl ze same drzwi wystarcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odświeżę temat. Właśnie przyszedł do mnie zestaw STEG ST650C. Zastanawia mnie specyfikacja. Myślałem, że 80RMS ma każda sztuka, tymczasem jest to 40RMS. Też są małe różnice w specyfikacji zamieszczonej w kartonie, a np na stronie www STEGa.

http://www.steg.audio/downloads/ST-650C.pdf

Np. tweeter podają dane na stronie www 

Speaker Model:ST650C-TW  FREQUENCY RESPONSE: 1400-20K Hz  POWER INPUT: 20 W

 

W książeczce jest to 25 RMS i pasmo 1500 do 22000 Hz

Drobne różnice, ale jednak. 

Na książeczce jest też na końcu logo GTtrading oraz adres strony www gttrading.it, który nie istnieje - domena na sprzedaż

 

W internecie można też znaleźć oferty niby tego zestawu, ale specyfikacja zupełnie inna. 

https://www.nonsolospeakers.com/en/kit-2-way/6157-steg-st-650c-65-2-way-system.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...