Skocz do zawartości

Podłączenie fabrycznego wzmacniacza do fabrycznego radia + głośnik basowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Daniel się kłania J

Nowy i zielony całkowicie.

 

Proszę o pomoc w montażu wzmacniacza i głośnika basowego.

 

Trochę danych:

Hyundai Sonata NF 2005r. 

Specyfikacja głośników i radia niestety jest  mi nieznana (ETYKIETA RADIA) L

Głośniki i radio oryginalne fabryczne.

Radio M455 nr OEM 9618-3K200

Głośniki nr OEM głośników 96330-3K000 (przednie)

Tylnie głośniki 96330-3K500

 

 

Mój SAMOCHÓD FABRYCZNIE BYŁ PRODUKOWANY TEZ ZE WZACNIACZEM I GŁOŚNIKIEM BASOWYM W TYLNIEJ PÓŁCE, NIESTETY W MOIM AUCIE  NIE MAM TEGO.

Ogólnie rzecz ujmując  posiadam wzmacniacz oryginalny od Hyundai SANTA FE 2006r. tez nie weim jakie m parametry poza  tym ze jest na nim napisane „HYUNDAI 6 Channel power Amplifier MAP-400 „

I chciał bym go podłączyć do siebie + zakupić jakieś głośnik basowy na tylnią półkę  , tyle wiem że 8” oryginalnie się mieści na tylnia półkę czyli 20cm,..

 

Problem polega na tym że zastanawiam się jak to podłączyć , czy ten wzmacniacz podłączyć  do obecnych 4 głośników +  do pożądanego basowego głośnika an tylnia polkę,

Czy wzmacniacz podłączyć tylko pod jeden głośnik  czyli basowy na tylnia półkę ,  ??

 

Dołączam zdjęcia mojego radia,  wejścia do niego, kostki, oraz wejścia do wzmacniacza i kostek jego.

 

Jakie kable z czym połączyć,  co dokupić .  kable, adaptery, przejściówki. ??

 

Tylko bardzo proszę naprawdę o wytłumaczenie i podpowiedzi jak dla dziecka z przedszkola bo nigdy się nie bawiłem z tym a  bardzo chce J

 

 

 

 

Hmm  dodam tez schematy ale nie znam się na nich,. ale coś takiego mi podsunięto,....

 

Nie jestem równiez pewny czy to do santa fe czy do sonaty :(

 

 

 

prosze o pomoc :)

 

Ogólnie jaki cel ? 

Chciał bym dodac bassu  troszke :)

 

Głośnik basowy nie za drogi, najlepiej dobry  i tani :P

 

Dzień dobry wszystkim)

Cześć Danielak1989,

nie wiem czy jeszcze się logujesz na tą stronkę, ale może mi się uda złapać kontakt.

Ja również chcę podjąć się dołożenia do swojego santka oryginalnego wzmacniacza i subwoofera. Posiadam obydwa ale nie posiadam oryginalnych kostek do wzmacniacza MAP 400. NIgdzie nie mogę ich namierzyć. 

I dlatego piszę z pytaniem, czy masz na zbyciu takowe kostki (na zdjęciach były widoczne), jeśli tak czy zechciałbyś je odsprzedać?

Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedź.

Pozdrawiam, 

Artic74 (Artur) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...