facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Dziekuje moderatorowi powalla

powalla

• Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 karuzel506

karuzel506
  • Użytkownik
  • 1435 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 22:39

Nie wiem Karuzel czy coś szukałeś ostatnio dla siebie w szukajce? Bo ja parę razy wymiękłem wpisując jakiś słowo klucz, wywalało mi się 5 stron z tematami "bez sensu" zwykła sieczką , przez , która trzeba było się przedrzeć aby w końcu trafić na cos sensownego czego się poszukiwało.

Owszem zgodzę się z tobą z tym np wpisujac radio do 300 czy morele ma x stron ale pomyśl tez o takich którzy nie wiedza nawet co wpisać w szukajke, niektórzy pytają o byle jakie głośniki, a tam x stron gdzie wertować i mi by się nie chciało, po za tym w większości ostatnio to młodzi którzy chcą radio przód głośniki wygłoszenie kable wzmak i skrzynie najlepiej do 1000zl i może i by chcieli coś wpisać ale nawet nie wiedza co, na pewno jest tak jak mówisz ze wyskakuje kilka stron ale wiesz jaka firmę wpisać bądź kwotę a nowi wpiszą np skrzynia 300zl i czytają i dalej są w czarnej D..pie za przeproszeniem. Zresztą parę dni temu jak dobrze pamiętam w którymś temacie któryś z modów  powalla-mastah22 sami to zaznaczyli ze coraz częściej młodzi chcą do 500-1000zl mega super grajki. Tak samo niektórzy co maja 30-35lat naprawdę nie umieją korzystać z kompa, coś tam w necie poszukają konto założą coś wpiszą ale żeby coś poszukać to ciężko bo nie wiedza co wpisać itp albo nawet nie wiedza-nie widza gdzie wpisać... nie takie przypadki w pracy widywałem, osoby nawet młodsze nie umieją z tego korzystać...

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#22 truck

truck
  • Użytkownik
  • 6629 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 22:43

Fakt faktem może lepszym pomysłem by było pozostawienie takiego tematu dla użytkowników "średnio zaawansowanych" do odpowiedzi.

99% odp już jest, wystarczy lektury na tydzień jak wspomniał Nakamichi... Ale jak pan siedzi przed blokiem w aucie i montuje "se tubę do basssu" i akurat mu poleciał siwy dym z piecyka, to robi się co?? Ano rejestruje na forum CA rzuca pytanie bez przywitania, a gdy moderator je (słusznie) zamknie, to go pan "nowy" objedzie od najgorszych, "no bo jak to ?! jak on śmiał?!"

nie takie przypadki w pracy widywałem, osoby nawet młodsze nie umieją z tego korzystać...

Szkoda paplaniny, ja jedynie współczuję chłopakom od moderowania, czas muszą poświęcić za damski ... a na koniec i tak jeden z drugim pojedzie po nim jak po "burej suce". Niewdzięczna funkcja.

Więc parafrazując temat tego postu "Dzięki Jarku ,że jesteś i, że Ci się chce jeszcze kręcić tą karuzelą" :padam: :ok:

Team OEM ;-)

#23 Marine_4000

Marine_4000
  • Użytkownik
  • 793 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 22:45

może i by chcieli coś wpisać ale nawet nie wiedza co,

Dużo czasu nie zajęło mi znalezienie tego (podwieszonego) tematu:

http://www.strefacar...zego-samochodu/

M6...i (nie) gra muzyka :wink2:

#24 szu_tcz

szu_tcz
  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 22:47

To może na koniec zamkniecia tematu wyslijcie ich na czat moze przy luznych rozmowach niektórzy im pomogą.Bo lużna rozmowa nigdy nie jest zła.

#25 karuzel506

karuzel506
  • Użytkownik
  • 1435 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 22:48

Dużo czasu nie zajęło mi znalezienie tego (podwieszonego) tematu:

http://www.strefacar...zego-samochodu/

Bo jesteś jakiś czas na forum i parę razy się przewijało, nie chce bić piany bo jak powiedział Truck to bardzo nie wdzięczna funkcja ale w większości jada po Powalli reszta modków nie usuwa tematów chyba ze już głupie pytania padają

#26 Piotrsaint

Piotrsaint
  • Użytkownik
  • 1395 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 22:50

Ten temat już jakiś czas temu powinien zostać skasowany. :) Niepotrzebny śmietnik i nic więcej.

#27 pretor

pretor
  • Użytkownik
  • 1026 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 23:07

ale jednak to jest temat widocznie cos jest nie tak cos sie nie zgadza cos trzeba uswiadomic tym co nie chca czytac tego i tamtego,sam kiedys uswiadczylem ze mi moderatorzy zamykali temat a pozniej stwierdzilem ze nie warto zakladac i lepiej zaptac albo na czacie albo na privie i jesli ktos jest zyczliwy to odpowie bez zajakniecia

#28 lklukasz

lklukasz

Siwy Dżony Brawo

• Użytkownik
  • 6431 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 23:12

Ten temat już jakiś czas temu powinien zostać skasowany. :) Niepotrzebny śmietnik i nic więcej.

słusznie!

Juz mi sie nie chce... :(

#29 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 13125 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 23:26

Temat z linku jest w podwieszonych dla początkujących,ale nie pierdyknąć posta i z bani.

Mówisz że dużo jest tematów, a tak naprawdę to chcesz żeby było ich jeszcze więcej,i jeszcze więcej!

No tak powinienem jeszcze mu go wkleić pewnie co.

Chętnie posłucham systemu lepszego niż AMA do 350 złotych na nowych głośnikach z możliwością odkupienia
Odwilż ,odwilż oby wszystko nie popłyneło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych