Skocz do zawartości

Magnat vs Hertz co lepsze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mieliście racje co do Magnata b30 sprzedaje to dziadostwo.

Mam nowy plan zakup Tuby Hertz tylko teraz mi doradźcie jaką kupić i w jakiejś przystępnej Cenie

coś koło 350-400W RMS + do tego wzmacniacz 350-400W RMS proszę o pomoc z góry dziękuję. Mój kapitał to ok 500-700zł również przydały by się kable i jakiej grubości Np hertza 10mm czy 20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś doświadczonym "melomanem", ale może by wejść tu ewentualnie w któryś z modeli "RE" ? przerobiłem skrzynię Magnata (ruszało włosami i nie nadążało za niczym innym jak czarna muza), u-dimension (wg mnie przereklamowane), ale jak wsadziłem RE sr10d4 w zamkniętej skrzynce to mysle, że jako "uzupełnienie pasma" to dosyć dobry wybór w tych pieniądzach co opisałeś:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do kwoty to chyba napisałem Ci powyżej że 500-700zł mogę wydać auto Fiat Marea Weekend Kombi muzyka dissco polo i techno czy np takie coś było by dobre

http://allegro.pl/hertz-es300-crunch-mxb2175-350w-rms-350w-rms-w-w-i1480248246.html

Hertz ES300 +Crunch MXB2175 350W

Czy można znaleść coś podobnego w przystępniejszej cenie?

 

Ostrzeżenie

pozdr Gilotyn@

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze masz zamiar robic przedewszystkim halas w samochodzie a nie sluchac muzyki wiec przester nie bedzi ci obcy , wzmak 350wat wystarczy wzupelnosci , ba do sluchania muzyki wystarczy i sporo slabszy, masz kombi wiec tez odczuwanie basu w tym typie nadwozia jest in plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze masz zamiar robic przedewszystkim halas w samochodzie a nie sluchac muzyki

 

Oj nie powiem bo chcę troszkę żeby to głosno grało ale również chcę aby był lepszy bass nie to co w tym magnacie że więcej buczy i pierdzi.

Dobrze więc jaki byś mi polecał wzmacniacz ? taki nie drobi ale żeby pociągnął dobrze ten sprzęt czyli Hertza es300

 

No rozumiem ale mam już upatrzony Hertz es300 za 390zł i wzmacniacz również bym dobrał do tego proszę tylko o jedną radę jaki wzmacniacz kupić w małej cenie jakiś monoblock czy crunch proszę nawet o linka jeśli dało by radę :) A propo tak nie powiem bo zależy mi natym żeby było to głośne ale również miły bass nie to co w magnacie że buczy i pierdzi;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...