Skocz do zawartości

Jaki lek na chorobe ...


karolo986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heahe ja tam jak ostro przysybruje to zazwyczaj na drugi dzien musi pobolec glowa oznaka ze impreza byla zacna heh ale jak juz to dobre pozywne sniadanko drzemka potem najlepiej rosolek;] jakis energy wynalazek i mozna znowu startowac na balety :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jak głowa boli i szuszy to pije litrami tymbarka wisniowego

Wykładowca z topologii zakręcony jak rolka papieru toaletowego pije zawsze tymbarka porzeczkowego :) Kiedyś sprawdziliśmy czy lepiej się po nim myśli i.... wszyscy sraczki dostali wieczorem :)

To taki mały OT :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zadnego kaca niemam jedynie moze troche przysuszyc to standardowo cola albo herbatka i dobre sniadanko

 

Właśnie to przysuszyć to sie nazywa KAC :)

 

w takim razie niewiem o co tyle gadania bo dlamnie to zaden problem pije cole i mnie nie szuszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :)

 

no przed piciem to lubie cos tlustego łyknąć :D przeważnie rosołek lub barszczyk :D

 

rano koniecznie gorący barszczyk czerwony i dobre sniadanko i jestem jak nowy :D

 

Aaa jeszcze taki trik, jak Cie zbiera np. na chefta na imprezie, znaczy sie zle robi bo sie zaduzo lyklo... to jedyny

sprawdzony numer jaki mi ktos zaproponowal to kieliszek do połowy pieprzu a potem do pełna wódki.

chlusnąć i normalnie "już w porządku moj żołądku"

 

 

karolo986, co do tego to nie koniecznie :) przy wiekszej ilosci wątroba dostaje po dupie :) fajnie by bylo miec dwie wątroby :D

 

 

a tak to lekarz mojemu dziadkowi powiedział gdy mial jakies problemy z krążeniem, zawroty glowy i czasem mdlał.

zeby raz dzienni wypił jednego kieliszka lub lampke winka czerwonego dziadzio podszedl do tego sceptycznie,

ale przez miesiac tak robil zeby przetestowac, do obiadku zawsze wypijał lampke wina i normalnie

wszystkie dolegliwosci mineły a dwa zadnych leków nie dostal wtedy od lekarza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo miec dwie wątroby
oj tak tak to popieram :):)

 

nom fajnie heahe ja bym sobie otworzyl skup butelek :)

 

hehe z tym jedzeniem tlustych rzeczy przed piciem pomaga ale na kaca tez dobrze dziala bo po wiekszych baletach to ciezko cos przelknac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...